Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Sev Amerikan Hastanesi’nde Başhekim Dr. ÜNAL dönemi

13.06.2017   5646
Facebook Paylaş
 
 
 


Sev Amerikan Hastanesi Başhekimliği görevinden ayrılan Dr. İsmet Aktaş’ın yerine Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercüment  Ünal geldi.

 

Sev Amerikan  Hastanesi Başhekimliğine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercüment  Ünal,daha önce Gaziantep ve farklı illerdeki özel hastanelerde Genel Cerrahi Uzmanı,  Başhekim ve  Hastane idareciliği görevlerinde bulundu.

 

Aslen Gaziantepli olan ve 19 yıllık deneyimi bulunan Dr. Ünal,  “ Sev Amerikan Hastanesinin önceki döneminde yer alan personel ve doktor kadromuzda değişikliğe gidilmeden devam ediyoruz dedi. Alanında uzman hekimleri kadromuza katarak,Gaziantep halkına daha iyi hizmet etme noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.  

 

Sev Amerikan Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ercüment Ünal ‘’1974 Gaziantep doğumlu evli 4 çocuk babası.Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu.

 

Mezun olduktan  hemen sonra, Genel Cerrahi alanındaki uzmanlığını Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı.Akabinde Göksun Devlet Hastanesi’nde göreve başladı.Daha sonra Mersin Erdemli Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Op. Dr. Ünal 2006-2008 yılları arasında Başhekimlik görevinde bulundu. Daha sonra Özel Akdeniz Hastanesi ve Tarsus Medicalpark hastanelerinde başhekim olarak hizmetler verdi. 2015 yılında Gaziantep’e gelerek 2015-2017 tarihleri arasında Özel Gaziantep Sevgi hastanesinde, Hastane idareciliği ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak hastalarına hizmet verdi.


Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...