Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
DÜNYAGÖZ Gaziantep çalışanları iftar yemeğinde buluştu

13.06.2017   2891
Facebook Paylaş
 
 
 


Tarihi Taşmekan’da  bir araya gelen Dünyagöz Gaziantep çalışanları, Gaziantep mutfağının özel yemekleri ve iftariyelikleri ile güzel vakit geçirdiler. Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akça’nın katılımı ile gerçekleşen iftar yemeğinde; Başhekim  Akgün Sayar ve Hastane Müdürü Yasemin Turunç  tüm personelin ramazanını kutlayarak birlik ve beraberlik mesajlarını ilettiler.

 

Dünyagöz Gaziantep Başhekimi Op. Dr. Akgün Sayar; ”Öncelikle bu oluşumun mimarı Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu başta olmak üzere, sistemdeki tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Dünyada eşi benzeri olmayan bu göz hastaneler zincirinin bir tanesinin de şehrimizde hizmet veriyor olması bizler için oldukça gurur verici. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana başarımız tüm ekibimizin yoğun çalışması sonucu günden güne artıyor. Bu anlamda Dünyagöz Gaziantep çalışanlarına, emeklerini esirgemeden sergiledikleri ve başarıya giden yolda bir adım oldukları için teşekkür ediyorum”

 

Dünyagöz Gaziantep Hastane Müdürü Yasemin Turunç ise  “Kasım ayında hizmete geçen ve sürekli olarak başarısını arttıran  Dünyagöz  Gaziantep, gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Hasta sayımız, başarımız ve ekip ruhumuz her geçen gün artıyor. Başta hekimlerimiz olmak üzere  kısa sürede elde ettiğimiz bu başarıya katkısı  olan tüm ekibime teşekkür ediyorum. Birlikte daha güzel ve başarılı günler görme dileğiyle; tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...