Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
SANKO HOLDİNG GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ

13.06.2017   3134
Facebook Paylaş
 
 
 


SANKO Holding bünyesindeki SANKO Üniversitesi, SANKO Okulları ve SANKO Park AVM çalışanları, iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

Çalışanlar ve aileleri için Şato Restoran’da, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Eşi Jülide Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Sami Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu ve Eşi Zeynep Konukoğlu ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Güner Dağlı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Murat Akkın, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Türkan Pasinlioğlu, Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, SANKO Okulları Müdürü Melike Toklucu, SANKO Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, öğretim üyeleri, hekimler, öğretmenler ve idari çalışanlar katıldı.

 

Onursal Başkan Abdulkadir Konukoğlu, yaptığı konuşmada, SANKO Ailesi ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Değerli SANKO Ailesinin Ramazan Bayramını şimdiden kutluyorum. Gelecek Ramazan görüşmek üzere iyi akşamlar” dedi.

 

Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu da, “Hastanemiz 21 yıldır bölgeye hizmet ediyor ama sanki bana 3-5 yıl gibi geliyor. Hastanemize gelen hastalarla yakınımız gibi ilgilendik” diye konuştu.

 

“Bir de 15 yıllık okul geçmişimiz var. Bugün aramızda dünya birincisi yetiştiren öğretmenlerimiz bulunuyor. Artık Türkiye birinciliklerini sayamıyoruz bile” diyen Konukoğlu, bu başarıyı sağlayan öğretmen ve yöneticilere teşekkür etti.

 

Adil Sani Konukoğlu, konuşmasının ardından masaları dolaşarak konuklarla sohbet etti.

 

Konuşmaların ardından SANKO Holding Onursal Başkanı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SANKO’da 10, 15 ve 20 yıldan bu yana çalışan 48 kişiye, içerisine lazerle fotoğrafları işlenmiş kristal plaket ve tam altın hediye etti.

 

Ayrıca, Sani Konukoğlu Hastanesi Kurucu Hekimlerinden Opr. Dr. Cahit Dinler’e de günün anısına plaket verildi.  

 

Yapılan çekilişte şanslı çalışanlar 7 tam ve 7 yarım altın kazandı. 


Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...