Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
ÖZEL HATEM HASTANESİ HEMŞİRELER HAFTASINI KUTLADI

16.05.2017   3091
Facebook Paylaş
 
 
 


12-18 Mayıs Hemşireler Haftası münasebetiyle Özel Hatem Hastanesi yöneticileri ve doktorları hemşirelerle bir araya geldi.

 

Özel Hatem Hastanesi Genel Müdürü Dr. Sermet Kileci yayınladığı hemşireler günü mesajında , “Hayatı kutsal bir emanet sayarak eşsiz bir fedakarlıkla insanımıza hizmet eden sağlık ailesinin en değerli varlıkları şüphesiz hemşirelerdir. Hemşirelik insan sevgisiyle dolu, yoğun çalışma şartlarını gerektiren, özveri ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir. En önemli kader ortaklarımız, olmazsa olmazlarımız, çok kıymetli hemşire arkadaşlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımızın hemşireler haftasını  kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Hemşireler haftası münasebetiyle hastane yöneticileri, doktorlar ve hemşireler hep beraber pasta kesti.

 

ÖZEL  HATEM HASTANESİ ANNELERİ UNUTMADI

 

Özel HATEM Hastanesi  Anneler Günü münasebetiyle tüm anne ve anne  adaylarına hediye dağıttı.

 

Sevginin en büyük kaynağı, sınırsız hoşgörü, karşılıksız emek ve özveriyle, bizleri dünyaya getiren ve en iyi biçimde yetiştirilmemizi sağlayanın anneler olduğunu ifade eden Özel HATEM Hastanesi  Hastane Müdürü Arife Kahraman  ’Sağlıklı bir toplumun oluşmasında en büyük görev  annelerdedir. Annelerimiz, üstlendikleri misyonu hiç bir karşılık beklemeden fedakarca yerine getiriyor.  Sevginin, saygının, bilginin sonsuz kaynağıdır. Annelerin hiç bir zaman hakkı ödenmez.  İyi ve topluma yararlı bir neslin yetişmesinde annelerin emeği tartışılmazdır. Bu nedenle sadece insanlarda değil, tüm canlılar aleminde annelik duygusu kutsaldır. Tüm annelerimizin, Anneler Günü’nü kutluyor, hak ettikleri hayatı yaşamalarını diliyorum” dedi.


5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

İki yeni uzmanlık geliyor...

Gaziantep'te otomobile silahlı...

Ali UZUNASLAN vefat etmiştir...

En karizmatik fotoğrafım!...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİ...

ARİŞ PIRLANTA İLE ANLAT ONA Hİ...

Sevgililer Gününe Özel İNDİRİ...

HEMATOLOJİ(Erişkin) BÖLÜMÜ HİZ...

Hekimlerin Malpraktis (Tıbbi K...