Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Ağar ve Seçinti Ailesinin Mutlu günü

11.05.2017   3386
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanı Dr.Barış Ağar ,Sanko Hastanesi Eczacısı Ecz. Gökçe Seçinti ile geçtiğimiz ay Grand Hotel’ de muhteşem birdüğün ile dünya evine girdi.

 

Düğünün keyfini çıkaran ve etrafa gülücükler saçan Barış-Gökçe  çiftinin mutlulukları göz kamaştırdı.Genç çiftleri mutlu günlerinde,Hekim ve eczacı  arkadaşları’da yalnız bırakmadı. Grand Hotel’de düzenlenen görkemli düğüne çok sayıda davetli katıldı.Gecede sahne alan sanatçı Bartu seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle misafirlere Muhteşem bir gece yaşattı. 

 

Genç ciflerin Nikah şahitliğini Gaziantep Eczacılar Oda Başkanı Ecz.İrfan Demirci, Ankara Üniversitesi Tıp fakültesi hekimlerinden Dr.Ali Gökçe, Akcan Holding Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Akcan,Gaziantep Büyükşehir Belediyesi eski Başkan vekili  Ünal Gökşen, damadın Dedesi Ekrem Ağar,Siemens Dünya eğitim Koordinatörü Ünal Kurçak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Evrim,Seçin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi seçinti yaptı.Sağlık Dünyası Ailesi olarak ,Barış ve Gökçe kardeşimize bir ömür mutluluklar dileriz.


5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

İki yeni uzmanlık geliyor...

Gaziantep'te otomobile silahlı...

Ali UZUNASLAN vefat etmiştir...

En karizmatik fotoğrafım!...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİ...

ARİŞ PIRLANTA İLE ANLAT ONA Hİ...

Sevgililer Gününe Özel İNDİRİ...

HEMATOLOJİ(Erişkin) BÖLÜMÜ HİZ...

Hekimlerin Malpraktis (Tıbbi K...