Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Türkiye’nin kurumsal işitme merkezi zinciri Maxtone, ŞehitKamil’de açıldı!

11.05.2017   4020
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep’te 3. şube!

 

Hâlihazırda Türkiye nüfusunun üçte ikisini kaplayan büyük şehirlerde bulunan 19 farklı mağazasıyla hizmet veren Maxtone İşitme Merkezi Gaziantep’teki 3. Mağazasını açarak şube sayısını 20’ye çıkardı. Maxtone yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış, alanında ve teknolojide öncü işitme ekipmanlarını uygun fiyatlarla ve standartların üzerinde 5 yıllık garanti süresiyle sunarak Şehit Kamil Bölgesi’nde işitme problemi yaşayanlara hizmet vermeye başladı. 

 

Türkiye’nin ilk kurumsal işitme merkezi zinciri Maxtone, işitme sorunu yaşayanlara standart çözümler önermek yerine her yaştan insan için kişiye özel ve en doğru çözümü sunmayı kendine ilk şart olarak belirlemiştir. Bu sayede ölçülebilir müşteri memnuniyetinde dünya standartlarında başarı kazanmış ve 2012 yılında İtalyan işitme merkezleri devi Amplifon SpA ile ortaklık gerçekleşmiştir. 

 

İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Cad. Emek Apt. No:30/A adresinde hizmet veren Maxtone İşitme Merkezi uzman kadrosu,işitme testleri, son teknoloji işitme ve işitmeye yardımcı cihazlarının satışı ve uluslararası kurumsal bakış açısı ile işitme kaybı yaşayanların hayatı duymalarına yardımcı olacaktır.

 

Maxtone İşitme Merkezi hakkında: 

 

Perakende konusunda her biri çok değerli yurtiçi ve yurtdışından pek çok uzman danışman ve profesyonelin yardımı ile 2007 yılında başlayan markalaşma süreci 2009 yılında tamamlanmış ve Maxtone İşitme Merkezi’nin ilk mağaza konsepti Kadıköy’deki merkez binasında oluşturulmuştur. Maxtone İşitme Merkezleri, 2012 yılında konusunda dünya devi İtalyan Amplifon İşitme Merkezleri ile ortak olmuştur. Dünyanın tüm kıtalarında, 22 ülkede şubesi ve 11.000’den fazla çalışanı bulunan Amplifon İşitme Merkezleri ile ortaklık, Milano Borsasında Star segmentine kayıtlı olarak işlem gören Amplifon Grubu için daha önce adım atmadığı bir coğrafyaya girmesi ve Türkiye’nin bu alanda büyük potansiyel vadeden bir ekonomi olması açısından önem taşımaktadır. Maxtone şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Gaziantep,Haty-İskenderun, Kilis, Diyarbakır, Manisa ve Kocaeli’nde hizmet vermektedir.

 

İncilipınar Mah. Gazi Muhtar Paşa Cad. Emek Apt. No:30/A Şehitkamil  

Telefon : 0 (342) 909 74 77


5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

İki yeni uzmanlık geliyor...

Gaziantep'te otomobile silahlı...

Ali UZUNASLAN vefat etmiştir...

En karizmatik fotoğrafım!...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİ...

ARİŞ PIRLANTA İLE ANLAT ONA Hİ...

Sevgililer Gününe Özel İNDİRİ...

HEMATOLOJİ(Erişkin) BÖLÜMÜ HİZ...

Hekimlerin Malpraktis (Tıbbi K...