Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
GÜLŞEN: SAĞLIK-SEN’İ TAKDİR EDİYORUM

11.05.2017   2395
Facebook Paylaş
 
 
 


Sağlık-Sen Üniversite hastane şubesi  geleneksel hale getirdiği  5. sini düzenlediği 650 üye ile birlikte  kahvaltı  programını  Alleben Göleti Marina Kongre ve Balo Salonunda bir araya gelerek gerçekleştirildi.

 

Kahvaltı programına Sağlık-sen Genel Başkan yardımcıları, Himmet Bayar  ve  Aziz Aslan , Memur-sen İl Başkanı Ahmet Gök, Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Murat Taner Gülşen, Başhekim Yardımcısı Doç.Dr.Suat Zengin, Hastane Müdürü ve Müdür yardımcıları, Sağlık-sen Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyanet-sen Başkanı Müslüm Göral, Ulaştırma Memur-sen Başkanı Osman Metin, Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Halk Sağlığı İnsan Kaynakları Şube Müdürü Necip Bilici, Kilis Sağlık-sen Yönetim Kurulları , Eğitim bir sen  Gaziantep Üniv.Temsilciliği  ve Yönetim Kurulları katılarak bizleri onurlandırdı. Sağlık-sen Gaün Hast. Şube  Başkanı Cuma Kerkez, Şube olarak iyi günde de kötü günde de üyelerimizin yanında olmaya çalıştıklarını, üyelerimize karşı herzaman samimi ve dürüst olduklarını belirtti.

 

Sağlık_sen’e atılan bir imzanın sıradan olmadığını ifade eden Şube Başkanı Cuma Kerkez,bizlere verilen bir emanet olarak gördüğünü, bu emanete sahip olmak için çok çalıştığını söyledi.Sağlık-sen Gaün Hast. Şube Başkanı Cuma Kerkez: Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacı  ile sosyal etkinliklere  önem vererek  üyelerimiz için geleneksel hale getirdiğimiz Kahvaltı  organizasyonu, Sinema günleri, Halı  saha turnuvaları  ve  geziler  düzenleyerek çalışan  arkadaşlarımızın  motivasyonunu  hep  üst düzeyde  tutmak  için  organizasyonlar  yaptık yapmayada  allahın izniyle  devam  edeceğini belirtti.

 

Şube  olarak Ağustos ayında yapılacak olan toplu  sözleşme sürecinde mali özlük ve sosyal haklarımızın  en iyi şekilde  düzeltilmesini beklemekteyiz. Şube olarak üniversite yönetimimize ünvan değişikliği sınavının yapılamasını talep ettik inşallah  sayın  Rektörümüz ve Başhekimimizden bir an önce sonuçlanması konusunda  desteklerini beklemekteyiz.

 

Başhekimimiz Doç. Dr.  Murat Taner Gülşen ‘de yaptığı konuşmada ‘‘1980 darbesinden önce sağ ve sol düşünceler sendika kurup, bu sendikaları sağ veya sol düşüncenin yuvalanma, örgütlenme aracı olarak kullanırlardı. Oysaki şimdi, sendikacılık bu tip fikri ayrışmaların değil, bilakis fikri buluşmaların noktası olmuştur. Amirlere işçinin ya da memurların ulaşmasını her zaman mümkün kılmayan çalışma temposu, bu tip sendikalar yoluyla işçinin derdini toplu olarak, düzenli bir şekilde amirlere iletilebiliyor. Bu sebeple Sağlık-Sen’in çalışmalarını hep takdirle karşıladım. Bugün burada kahvaltı organizasyonuyla bir araya geldik. Bu organizasyonlar sayesinde hem deşarj oluyoruz hem de bir araya geliyoruz.’’dedi.


5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

İki yeni uzmanlık geliyor...

Gaziantep'te otomobile silahlı...

Ali UZUNASLAN vefat etmiştir...

En karizmatik fotoğrafım!...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİ...

ARİŞ PIRLANTA İLE ANLAT ONA Hİ...

Sevgililer Gününe Özel İNDİRİ...

HEMATOLOJİ(Erişkin) BÖLÜMÜ HİZ...

Hekimlerin Malpraktis (Tıbbi K...