Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
DEĞİŞİM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ’DEN 23 NİSAN KUTLAMASI

03.05.2017   3465
Facebook Paylaş
 
 
 


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şato Restauranta  düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından çocukların hazırlamış olduğu gösteriler sahne aldı.

 

Gösterimde çocuklar, şiirler okudu, şarkılar söyledi özel gösteri ve yıl içi gösterilerin kapanış danslarını sundular. Değişim Kreşin minik öğrencileri gönüllerinden geçtiği gibi eğlendiler. Programda kreş öğrencileri tarafından dönem içinde hazırlanan gösteriler sergilenerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı anmak amacıyla şarkı ve şiirler seslendirildi. 

 

Değişim Kreş ve Gündüz Bakım evi, Eğitim Koordinatörü Ebru Oktay Ayhan ve Halkla İlişkiler Müdürü Seçil Söylemez Er yaptıkları açıklamada, düzenlemiş olduğumuz 23 Nisan Programının amacı, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bilincine sahip olmalarını sağlamak olduğunu belirttiler.

 

“23 Nisan dünyadaki ilk ve tek çocuk bayramıdır. Dünya çocuklarının barış ve kardeşlik duyguları içinde bir araya gelmesine vesile olmaktadır. Dünyanın bütün çocuklarının barış ve mutluluk içinde yaşayacağı yarınların yakın olmasını temenni ediyoruz. Bu anlamda  öğretmenlerimize ve çocuklarımızın ailelerine teşekkür ediyoruz ‘dediler.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...