Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Diş hekimleri Seminere doymuyor

29.03.2017   3141
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep-Kilis Diş hekimleri Odasının katkıları ile Prof. Dr. Atilla Sertgöz, Prof. Dr. Ata Anıl, Doç. Dr.Yalçın Çiftçi, Dr. Emre Çimen, Doç. Dr. Emre Nagaş ve Doç. Dr. Özgür Uyanık Grand otel’de düzenlenen Seminerlerde Diş hekimleriyle buluştu.

 

Gaziantep-Kilis Diş Hekimleri Odası Mart ayının başı itibariyle düzenlemiş oldukları seminerle’’Diş Hekimleri ile bir araya geldi. Aynı hafta içinde 3 ayrı Programı organize eden Gaziantep Kilis Diş hekimleri Oda Başkanı Dt.Hasan KARABAY ve Oda Yönetimi Bilimsel etkinliklere hız kesmeden devam edeceğiz  ve konunun  uzman hekimleriyle bu etkinlikleri her daim düzenleyeceğiz dediler.  08 Mart 2017 Çarşamba günü  İmplantolojide Estetiği Etkileyen Faktörler konulu seminerde açılış konuşmasını yapan Gaziantep Kilis Diş hekimleri Oda Başkanı Dt.Hasan KARABAY, düzenlemiş olduğumuz seminere farklı şehirler dende katılımın  olması beni ve oda yönetimini çok memnun etti dedi.

 

08 Mart 2017 Çarşamba günü Gaziantep Grand Otel’de düzenlenen seminerde Prof. Dr. Atilla SERTGÖZ , İmplantolojide Estetiği Etkileyen Faktörler, İmplant Seçimi ve Cerrahi Teknik, Protetik Planlama, Abutment seçimi teknikleri hakkında Diş hekimlerini bilgilendirdi. 11 Mart  Cumartesi günü İ mmediyat uygulama protokolleri konseptten klinik gerçekliğe” konulu seminerde Prof. Dr. Ata Anıl, Doç.Dr.Yalçın Çiftçi,Dr.Emre Çimen ‘’İmmediyat uygulama ve protokolleri hakkında sunumu gerçekleştirdi. 12 Mart 2017 Pazar günü, Endodontide sorunlar ve çıkış yolları  Doç. Dr. Emre Nagaş ve Doç. Dr. Özgür Uyanık, Endodontide sorunlar ve çıkış yolları konulu, sunumunu ile program sona erdi.

 

İmplantolojide Estetiği Etkileyen Faktörler, İmplant Seçimi ve Cerrahi Teknik,Protetik Planlama, Abutment seçimi Teknikleri, İmmediyat uygulama protokolleri, Endodontide sorunlar ve çıkış yolları  başarıyı etkileyen konulu seminerlere Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman ve Diyarbakır’dan çok sayıda Diş hekimleri katıldı. 

 

HABER : Kemal KÖKTEN


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...