Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
14 Mart, iyilik, dostluk ve dayanışmanın sesi

23.03.2017   3177
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep Kilis Tabip Odasının geleneksel olarak uzun yıllardır düzenlediği Tıp Haftası etkinliklerinde yoğun günler yaşandı.

 

Bilimsel etkinliklerin yanı sıra basın açıklamaları ,Sağlıkta şiddete karşı yapılan toplantıları ,hastane ve ASM ziyaretleri takip etti.Oda Başkanı Dr.Hamza Ağca 1 hafta süren etkinliklerin sonunda Tuğcan otelde Balo ile tüm meslektaşlarını bir araya getirip yılda bir de olsa stresten uzak meslektaşlar arası buluşmayı önemsediklerini belirtti.Yönetim kuruluna ve tüm hekimlere teşekkür ederek Oda olarak birlikte çok daha güçlüyüz diye Hekimlerin bu gece güzel saatler geçirmesini diledi.

 

14 Mart dolayısıyla “Haksız ve hukuksuz ihraç edilenler görevlerine iade edilsin”, “hastalara yeterli süre ayrılsın”, “çalışırken ve emeklilikte insanca ücret” ve “sağlıkta şiddet sona ersin” şeklinde 4 talep dile getirdiğini belirterek, içinde bulunduğumuz bu olağanüstü koşullarda hekimlik değerlerine her zamankinden daha fazla sahip çıkıyoruz. İyi hekimlikten, özlük haklarımızdan, demokrasi talebimizden vazgeçmiyoruz. 14 Mart, iyilik, dostluk ve dayanışmanın sesi olsun!” dedi.

 

HABER : M.Ali Rıza TORUN


Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...