Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Onkoloji Hastanesi’nde Çocuklara Tiyatro...

23.03.2017   3593
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar, Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin düzenlemiş olduğu tiyatro gösterimiyle moral buldu.

 

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocuklara moral vermek amacıyla hastanenin seminer salonunda sahnelenen “Beslenme ve Hijyen” konulu tiyatro oyunu çocuklara keyifli anlar yaşattı. 

 

Tedavileri devam eden minik onkoloji hastaları için sahnelenen tiyatro oyununu çocukların aileleri de keyifle izledi. Oyuna oturdukları yerden eşlik eden çocuklar oyun sonrası düzenlenen, müzik dinletisiyle dans ederek doyasıya eğlendiler.

 

Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Başhekim Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Handan HAYDAROĞLU ŞAHİN etkinlik sonrası yaptığı açıklamada, “Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin büyük bir özveriyle hazırladığı “Beslenme ve Hijyen” konulu tiyatro etkinliği tedavi sürecindeki çocuklara büyük bir moral oldu. Amacımız hastalıkla mücadele eden çocukları hastane ortamından bir süreliğine de olsa uzaklaştırıp mutlu etmektir. Bu tür etkinlikler uzun soluklu tedavi gören çocuk hastalarımıza moral ve motivasyon desteği sağlamaktadır. Bu sebeple bizlere, bu güzel etkinlikle destek veren Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi. 


Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...