Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Berat Geyik, MHP'den aday adaylığını açıkladı

11.05.2018   616
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep'te ülkücü camiada çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak MHP İl Başkan yardımcılığı yapan Makina Mühendisi Berat Geyik, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

MHP Gaziantep il binasında düzenlediği adaylık açıklamasında konuşan Berat Geyik, projelerini ve neden aday adayı olduğunu anlattı. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen adaylık açıklamasında konuşan Geyik, şunları söyledi:

Bu gün burada Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığıma ilişkin Basın Açıklaması yapmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Bu itibarla bu imkânı bana sağlayan başta İl Teşkilatımız olmak üzere bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.

Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Beka mücadelesi verdiğimiz günümüzde Hareketimizin lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beye ve partimize, Cumhur ittifakında ve ülkenin bekasında üstün başarılar diliyorum.

24 Haziran Seçimleri, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimlerinden biri olarak kayıtlara geçecektir.

24 Haziran Seçimleri, milletvekilliği ve cumhurbaşkanı seçiminin çok ötesinde Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerde ülkemizin alacağı rol, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunların bozulmasının yanı sıra Türkiye’nin geleceği de oylanacaktır.

Bugün burada Gaziantep’imiz ve ülkemize yönelik proje, hizmet ve vaatlerimize kısmen yer verilecektir. Ancak ağırlıklı olarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan bahsetmeye çalışacağım.

Bizler Şahinbey’in, Şehitkâmil’in torunları olarak Vatanı Namus biliriz. Ve söz konusu vatansa gerisi teferruattır düsturuyla yetişmiş ve hayatımızı bu doğrultuda şekillendirmiş insanlarız. Bu nedenle ülkemizin beka sorunu yaşadığını gördüğümüzde tıpki 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi elimizi değil gövdemizi  atalarımız gibi taşın altına koymayı şeref biliriz.  

Bu doğrultuda hareket eden ve önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve ben diyen Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli bey özellikle 15 Temmuz hain darbe süreci sonrası ülkemizin bekası için önce hükümet etme sisteminin değişmesinde sonrada değişen hükümet sisteminin hayata geçirilmesi için Adalet ve Kalkınma Partisi ile ittifak kurarak Cumhur ittifakının oluşmasını sağlamıştır. Bu ittifakla birlikte içerideki ve dışarıdaki ülkemiz düşmanlarının heveslerini boşa çıkarılmıştır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi 24 Haziran seçimleri Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerinin çok üzerinde öneme sahiptir. Bu nedenle Doğu-Batı, Kuzey-Güney ayrımı gözetmeden Türkiye’nin tamamını kucaklayıp tıpkı Çanakkale destanında olduğu gibi bir destan yazma zorunluluğumuz vardır. Bizler bu şuurla hareket edip liderimizin işaret buyurduğu gibi Cumhurbaşkanlığında Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyi Cumhurbaşkanı seçip meclis de de Milliyetçi Hareket partisini hem siyasal hem de sayısal olarak daha güçlü hale getirmek için gece gündüz demeden, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız.

Ve Allah’ın izniyle sizlerin de desteğiyle başaracağız.

Gün; Türkiye sevdalılarının, Türk Milliyetçilerinin ve Vatanseverlerin velhasıl ülkemizi seven herkesin elini taşın altına koyma ve harekete geçme günüdür.

Gün; ülkesini, milletini, kitabını, bayrağını seven herkesin bende varım diyerek elindeki bütün imkânları seferber etme günüdür.

Gün; yedi düvele meydan okuma günüdür.

Gün; ülkem için ben de varım diyenlerin birlik olma günüdür.

Gün Türk İslam Ülküsü ’nün mimarı Seyyit Ahmet Arvasi’nin, MHP ve Ülkücü Hareket ile özdeşleşen şiirine kulak verme günüdür.

“Bu dava özüdür İslamiyet’in

Bu dava ümidi mazlum milletin,

Bu dava her şeyden, her şeyden çetin,

Bu yolda dert, hüzün, gurbet bizimdir.”

 

Birazda kendimden ve ilimiz için projelerimizden bahsederek sözlerimi tamamlamak istiyorum.

1979 doğumlu evli ve üç çocuk babasıyım. İlk, Ortaokul ve lise eğitimimi Gaziantep’te, üniversite eğitimimi ise Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında tamamladım. Üniversite eğitimim sonrası ilimizde kendi işletmemizi kurarak endüstriyel alanda çalışmalarımıza başladık ve devam etmekteyiz.

Ülkücü Milliyetçi hareketin içerisinde bir nefer olarak her kademede görev alan bir kardeşinizim, lise yıllarımdan itibaren Ülkü Ocaklarımızın Lise teşkilat başkanlığı, Üniversite teşkilat başkanlığı ve son olarak da Gaziantep MHP İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu yerel ve küresel sıkıntılara dur diyecek, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin ve bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyin emrinde Milliyetçi Hareket Partimizin Meclisteki siyasi kadrosunda yer alabilmek ve başta endüstriyel tesisler ve organize sanayii alanında ki bilgi ve tecrübelerimi aktarabilmek ve Ülkeme Türkiye Büyük Millet Meclisinde hizmet etmek için aday adayı oldum.

Talip olduğum görevin sorumluluğunun farkındayım. Aidiyet duygularımla Milliyetçi Hareket partisinin mensuplarının, tüm Gaziantepli hemşerilerimin takdirlerine ve Yüce Yaradan’ın rızasına mazhar olmak istiyorum. Tüm çaba ve gayretlerim; memleketimizin, çocuklarımızın geleceği ve güçlü Türkiye için olacaktır.

Bildiğiniz gibi İlimizde Sanayii, Turizm, Hayvancılık ve Tarım faaliyetleri yoğun olarak gerçekleşmektedir. Belirtilen bu alanlarda, alanlarında uzman ülkemizin ve ilimizin farklı üniversitelerinde görev yapmakta olan yaklaşık 15 akademisyen (Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi) ve sektör temsilcilerinden oluşan; Gaziantep ili Sanayi Proje Ekibi, Turizm Proje Ekibi, Alternatif Tarımının Geliştirilmesi Proje Ekibi, Hayvancılığın Geliştirilmesi Proje Ekiplerinin oluşturulması için görüşmeler sağlanmıştır.

Bu proje ekipleri alanları ile ilgili bölgemiz şartları da dikkate alınarak proje çalışmalarının ön hazırlıklarına başlanmıştır. İlerleyen dönemlerde ilgili sivil toplum kuruluşları da bu proje ekiplerine dâhil edilerek bu proje ekipleri ilimizin gelişmesine projelerle daha kapsamlı bir şekilde destek olmaya devam edilecektir.

Projelerimizle ilgili ilerleyen tarihlerde konunun uzmanları ile birlikte siz değerli basın mensupları ve kıymetli hemşerilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgilendireceğiz.

24 Haziran 2018 ‘de gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Partimize hayırlara vesile olması dilerim.

Son olarak Ülkemizin içerisinden geçtiği bu kritik dönemde ülkemiz ve milletimiz için sorumluluk yüklenmek Milliyetçi Harekete gönül vermiş her ülküdaşımızın arzusudur. Milliyetçi Hareket Partimizden aday adayı olmak bile benim için şereftir. Son nefesime kadar hareketimin ve teşkilatımın emrinde olduğumu ifade ederek,

      Katılımlarınızdan ve ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Milletvekili Aday Adayı olan bütün  arkadaşlarıma davamız için yapacakları güzel hizmetler diliyorum.

Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!     

 

Berat Geyik

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı


Eyüp ÇAKMAK’ın BABASI VEFAT E...

26.olağan Genel Kurulu 15 Eylü...

Nefesinizi ve düşüncelerinizi ...

ENFLASYON BORDRO’LUYU PERİŞAN ...

Tıp Fakültesi Rekoru Gaziante...

GAZİANTEP OTOBÜSÜ KAZA YAPTI...

YILMAZKAYA'dan yaralılara ziya...

Şehitkamil Devlet Hastanesinde...

Şarbon hastalığı ve salgını..!...

BASIN HALKIN SESİ, BASININ SES...

Devren Kiralık ECZANE...

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.....

BAYAN ELEMAN ARANIYOR......

FOTOĞRAFLARLA ANTEP SOFRASI AN...

SPOR MUCİZELERE AÇILAN BİR KAP...

Santa Farma Basın Bülteni...

Diş beyazlatma Mutlaka Hekim ...

BİR KANSER BİR DOST!...

PROSTAT VE DİYABET İLACI KULLA...

GAÜN HASTANESİ’NDE BAYRAM SEVİ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAML...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI...

Diş Hekimi Celil İyikesici'nin...

Dr. Nihat ÖZÇELİK vefat etti....

KURBAN BAYRAMINDA BESLENME...

ASİD BAŞKANI DR. YILDIRIM’IN K...

Kök Hücre Bağışında Umut Olduk...

Yeni dönemde Sağlık Yöneticil...

25 Aralık’ta Prediyabet Okulu...

Prof. Dr. Necdet Aybastı emekl...

DİZ KİREÇLENMESİNE KÖK HÜCRE ...

Jinekolojik Onkoloji Bölge Top...

Fatma Şahin’den Tam destek...

ECZACILAR MAĞDUR...

Modern Çağın Hastalığı: İnter...

SANKO ÜNİVERSİTESİ, “A PLUS ÜN...

MEHMET BEBEĞE MUCİZE TEDAVİ...

ECZANELER KURBAN BAYRAMINDA ...

DİYABETLİ ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ...

Gebelikte Kalsiyum...

YAZ AYLARINDA BESLENME ÖNERİLE...

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ’NDE DEV...

Eczacı Sağlığın önemli unsurla...

MMT'den SAĞLIK HİZMET ANLAŞMA...

ESTETİK BURUN AMELİYATI (RİNO...

MASUM GÖRÜNEN HAVUZ VE DENİZ ...

Dr. Demir DEVA HASTANESİNDE......

Yaz hastalıklarına dikkat...

GAZİANTEPLİ DOKTORU DÜNYA İZL...

Op.Dr.Hakan Yaz, Kadın Hastalı...

Eklem Ağrısının Nedenleri ve ...

Estetisyen alınacaktır ...

DEVREN ECZANE...

Gaziantepli Trans Doktor Adayı...

İstanbul'da doktora saldırı..!...

Sağlığa Giden 100 üzerinden 9...

İDAM VEYA HADIM ÇÖZÜM DEĞİLDİR...

Havuz Keyfiniz Yüzme Havuzu E...

Hemofili Yaz Okulu...

ÇOCUKLARDA VE ERİŞKİNLERDE GÖ...

Hemoroid’den korunma yolları...

10’DU BU SONDU...

Doç. Dr. Ali Özgür Ersoy Muay...

RADYOLOJİ UZMANI PROF. DR. AH...

Ülkemizde 2. kez ve Gaziantept...

DİYABET OKULU AÇILDI....

ŞAHİNBEY MİLLİ MÜCADELE MÜZESİ...

Özel Gaziantep Akademi Hastane...

DİYETİSYEN Ecem ÖĞÜMSÖĞÜTLÜ Mi...

Ecz. Mehmet Yaşar ÖZKEÇECİ vef...

Yaşar Erkent hayatını kaybetti...

DEVREN ECZANE...

DİŞ HEKİMİ HIDIR ÖZÇİFT 'İN ...

Gaziantep'te tehlikeli gerginl...

Değişim Kreş’te mezuniyet sev...

EL VE KOLTUK ALTI BÖLGESİ AŞIR...

YENİ YAŞAM DERNEĞİ RESMEN FAAL...

Esen Çiftinin Beşiz Sevinci...

BEHÇET HASTALIĞI HAKKINDA BİL...

KONUKOĞLU’NA YILIN VAKIF İNSAN...

Suriyeli Ailenin 4’üz Sevinci...

Pınar & Ali’nin Mutlu Günü...

SAĞLIKTA ŞİDDET..!...

MERSİN'DE YAŞANAN ŞİDDET OLAYI...

GAZİANTEPLİ DOKTORU DÜNYA İZLE...

Gaziantep'te beşiz bebeklerin ...

Minik Leyla'dan acı haber...

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ, ...

41. Dönem 1. Bölgelerarası Top...

Devlet Sağlık Turizm Yapan Kur...

Dikkat Eksikliği ve Hiperakti...

MEDİCAL PARK’TA MEDİKAL ESTET...

WWF ...

YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE TAV...

Geriatrik Anestezi ve Yoğun Ba...

GAÜN’DE 7 ÜLKE, MÜLTECİ KADIN...

Türkiye kazandı...

FİMER Ailesi Büyümeye Devam Ed...

BAYILMAYA DİKKAT...

HASTALARI ANNENİZ, BABANIZ BİL...

‘’FARKLI AÇIDAN BAKIŞ’’...

PREMATÜRE BEBEKLERDE BESLENME...

ACI KAYBIMIZ...

Adıyaman'da eğitim uçağı düştü...

SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKMA...

GAZİANTEP 27. DÖNEM MİLLETVEKİ...

ADALET BAKANI GÜL'E ÇAĞRIDA BU...

İyi Parti Milletvekili adaylar...

Siyasi Partilerden 8.Bölge Ga...

GAÜN HASTANESİ’NDE BAYRAMLAŞMA...

OBEZİTE CERRAHİSİ...

YENİ YAŞAM gönüllüleri iftar ...

Duymer Özel Eğitim ve Rehabili...

Sağlıklı Kilo Vermek için 8 e...

NETLEŞMEYEN HASTALIK “NET”...

Tabip Odasından Yerlikaya’ya Z...

Diş Hekimleri Odasına UZER den...

PROF. DR. CELAL AYAZ SANKO’DA...

Synflorix™, etkililiği ve etki...

HALK OYUNLARI GRUBU UKRAYNA’DA...

OP.DR. Seydi DEMİR HATEM'de.....

FACİADAN DÖNÜLDÜ......

Av.Nülifer Ay Hayatını Kaybett...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

Prof.Dr. Altan YILDIRIM, ÇÖZÜM...

HAYRULLAH KUBBA RAMAZAN BAYRAM...

NETGÖZ Bayazhan’da Bir Araya G...

HATEM AİLESİ İFTAR YEMEĞİ VE ...

KARNELER ALINDI, ÇOCUKLARIMIZ...

DİŞ HEKİMLERİ İFTARDA BULUŞTU...

DUYMER Özel Eğitim ve Rehabili...

63 yaşındaki kadın mürekkep ba...

Bu Türkiye'de bir ilk......

RAHİM AĞZI KANSERİNDE ERKEN T...

Eczacı Odası Yaşlıları Unutmad...

GAÜN Hastanesi’nde “Multipl S...

ADC Ailesi İftarda Buluştu...

KAPLAN ECZACILARLA BULUŞTU...

Özel Düztepe Yaşam Hastanesind...

Yrd.Doç.Dr. Hüseyin TAŞKIRAN ...

DOÇ. DR. ERHAN ÖZYOL SANKO GÖ...

Prof.Dr. Haluk CEYLAN HATEM'de...

ÜREME VE CİNSEL SAĞLIK MODÜLE...

“PROGRAM AÇMA KRİTERLERİ”...

“SAĞLIK SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLİ...1 2 3 4 5 6 7 8 9