Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Berat Geyik, MHP'den aday adaylığını açıkladı

11.05.2018   132
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep'te ülkücü camiada çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak MHP İl Başkan yardımcılığı yapan Makina Mühendisi Berat Geyik, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

MHP Gaziantep il binasında düzenlediği adaylık açıklamasında konuşan Berat Geyik, projelerini ve neden aday adayı olduğunu anlattı. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen adaylık açıklamasında konuşan Geyik, şunları söyledi:

Bu gün burada Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığıma ilişkin Basın Açıklaması yapmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Bu itibarla bu imkânı bana sağlayan başta İl Teşkilatımız olmak üzere bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.

Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Beka mücadelesi verdiğimiz günümüzde Hareketimizin lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beye ve partimize, Cumhur ittifakında ve ülkenin bekasında üstün başarılar diliyorum.

24 Haziran Seçimleri, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimlerinden biri olarak kayıtlara geçecektir.

24 Haziran Seçimleri, milletvekilliği ve cumhurbaşkanı seçiminin çok ötesinde Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerde ülkemizin alacağı rol, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunların bozulmasının yanı sıra Türkiye’nin geleceği de oylanacaktır.

Bugün burada Gaziantep’imiz ve ülkemize yönelik proje, hizmet ve vaatlerimize kısmen yer verilecektir. Ancak ağırlıklı olarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan bahsetmeye çalışacağım.

Bizler Şahinbey’in, Şehitkâmil’in torunları olarak Vatanı Namus biliriz. Ve söz konusu vatansa gerisi teferruattır düsturuyla yetişmiş ve hayatımızı bu doğrultuda şekillendirmiş insanlarız. Bu nedenle ülkemizin beka sorunu yaşadığını gördüğümüzde tıpki 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi elimizi değil gövdemizi  atalarımız gibi taşın altına koymayı şeref biliriz.  

Bu doğrultuda hareket eden ve önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve ben diyen Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli bey özellikle 15 Temmuz hain darbe süreci sonrası ülkemizin bekası için önce hükümet etme sisteminin değişmesinde sonrada değişen hükümet sisteminin hayata geçirilmesi için Adalet ve Kalkınma Partisi ile ittifak kurarak Cumhur ittifakının oluşmasını sağlamıştır. Bu ittifakla birlikte içerideki ve dışarıdaki ülkemiz düşmanlarının heveslerini boşa çıkarılmıştır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi 24 Haziran seçimleri Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerinin çok üzerinde öneme sahiptir. Bu nedenle Doğu-Batı, Kuzey-Güney ayrımı gözetmeden Türkiye’nin tamamını kucaklayıp tıpkı Çanakkale destanında olduğu gibi bir destan yazma zorunluluğumuz vardır. Bizler bu şuurla hareket edip liderimizin işaret buyurduğu gibi Cumhurbaşkanlığında Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyi Cumhurbaşkanı seçip meclis de de Milliyetçi Hareket partisini hem siyasal hem de sayısal olarak daha güçlü hale getirmek için gece gündüz demeden, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız.

Ve Allah’ın izniyle sizlerin de desteğiyle başaracağız.

Gün; Türkiye sevdalılarının, Türk Milliyetçilerinin ve Vatanseverlerin velhasıl ülkemizi seven herkesin elini taşın altına koyma ve harekete geçme günüdür.

Gün; ülkesini, milletini, kitabını, bayrağını seven herkesin bende varım diyerek elindeki bütün imkânları seferber etme günüdür.

Gün; yedi düvele meydan okuma günüdür.

Gün; ülkem için ben de varım diyenlerin birlik olma günüdür.

Gün Türk İslam Ülküsü ’nün mimarı Seyyit Ahmet Arvasi’nin, MHP ve Ülkücü Hareket ile özdeşleşen şiirine kulak verme günüdür.

“Bu dava özüdür İslamiyet’in

Bu dava ümidi mazlum milletin,

Bu dava her şeyden, her şeyden çetin,

Bu yolda dert, hüzün, gurbet bizimdir.”

 

Birazda kendimden ve ilimiz için projelerimizden bahsederek sözlerimi tamamlamak istiyorum.

1979 doğumlu evli ve üç çocuk babasıyım. İlk, Ortaokul ve lise eğitimimi Gaziantep’te, üniversite eğitimimi ise Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında tamamladım. Üniversite eğitimim sonrası ilimizde kendi işletmemizi kurarak endüstriyel alanda çalışmalarımıza başladık ve devam etmekteyiz.

Ülkücü Milliyetçi hareketin içerisinde bir nefer olarak her kademede görev alan bir kardeşinizim, lise yıllarımdan itibaren Ülkü Ocaklarımızın Lise teşkilat başkanlığı, Üniversite teşkilat başkanlığı ve son olarak da Gaziantep MHP İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu yerel ve küresel sıkıntılara dur diyecek, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin ve bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyin emrinde Milliyetçi Hareket Partimizin Meclisteki siyasi kadrosunda yer alabilmek ve başta endüstriyel tesisler ve organize sanayii alanında ki bilgi ve tecrübelerimi aktarabilmek ve Ülkeme Türkiye Büyük Millet Meclisinde hizmet etmek için aday adayı oldum.

Talip olduğum görevin sorumluluğunun farkındayım. Aidiyet duygularımla Milliyetçi Hareket partisinin mensuplarının, tüm Gaziantepli hemşerilerimin takdirlerine ve Yüce Yaradan’ın rızasına mazhar olmak istiyorum. Tüm çaba ve gayretlerim; memleketimizin, çocuklarımızın geleceği ve güçlü Türkiye için olacaktır.

Bildiğiniz gibi İlimizde Sanayii, Turizm, Hayvancılık ve Tarım faaliyetleri yoğun olarak gerçekleşmektedir. Belirtilen bu alanlarda, alanlarında uzman ülkemizin ve ilimizin farklı üniversitelerinde görev yapmakta olan yaklaşık 15 akademisyen (Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi) ve sektör temsilcilerinden oluşan; Gaziantep ili Sanayi Proje Ekibi, Turizm Proje Ekibi, Alternatif Tarımının Geliştirilmesi Proje Ekibi, Hayvancılığın Geliştirilmesi Proje Ekiplerinin oluşturulması için görüşmeler sağlanmıştır.

Bu proje ekipleri alanları ile ilgili bölgemiz şartları da dikkate alınarak proje çalışmalarının ön hazırlıklarına başlanmıştır. İlerleyen dönemlerde ilgili sivil toplum kuruluşları da bu proje ekiplerine dâhil edilerek bu proje ekipleri ilimizin gelişmesine projelerle daha kapsamlı bir şekilde destek olmaya devam edilecektir.

Projelerimizle ilgili ilerleyen tarihlerde konunun uzmanları ile birlikte siz değerli basın mensupları ve kıymetli hemşerilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgilendireceğiz.

24 Haziran 2018 ‘de gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Partimize hayırlara vesile olması dilerim.

Son olarak Ülkemizin içerisinden geçtiği bu kritik dönemde ülkemiz ve milletimiz için sorumluluk yüklenmek Milliyetçi Harekete gönül vermiş her ülküdaşımızın arzusudur. Milliyetçi Hareket Partimizden aday adayı olmak bile benim için şereftir. Son nefesime kadar hareketimin ve teşkilatımın emrinde olduğumu ifade ederek,

      Katılımlarınızdan ve ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Milletvekili Aday Adayı olan bütün  arkadaşlarıma davamız için yapacakları güzel hizmetler diliyorum.

Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!     

 

Berat Geyik

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı


SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORCU BESLE...

İşte HDP'nin milletvekili aday...

Saadet Partisi’nin milletvekil...

Dr. Asım Güzelbey'in kayınpe...

Talip Yavuz vefat etmiştir. ...

Gazişehir Gaziantep Bursa'ya o...

SANKO’DA HEMŞİRELİK HAFTASI KU...

Sağlık İdarecisi Işıl Yavuz G...

SANKO ÜNİVERSİTESİ SANKONUK PR...

RAMAZAN BESLENMESİ...

Taşdoğan’dan ‘Ramazan Ayı’ mes...

YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖN GAZİANTEP!...

İYİ Parti aday adayları tanıtı...

Oruç tutabilen bir kalp hastas...

Geldikleri gibi gidecekler...

EBE VE HEMŞİRELER HAFTASI KUTL...

Berat Geyik, MHP'den aday aday...

27.dönem MHP milletvekili aday...

ECZ. ÖMER FARUK BOZDOĞAN İYİ...

Dr. Mıhcıoğlu, ” Yıllardır sür...

GÖRÜNMEYEN BEYİN...

Sağlık Sen Gaziantep şube ba...

Ecz. Mehmet KARAGÜLLÜ'nün ANN...

Sırakaya Aday adaylığını açıkl...

Prof.Dr. Faruk YAĞCI’nın BABA...

CUMA REYHAN AK PARTİ’DEN ADA...

Devren Kiralık ECZANE...

AK PARTİ ADAY ADAYI Prof. Dr. ...

Gaziantep Kilis Tabip Odası’nd...

Prof. Dr. Yalçın Kepekçi ve ...

Kadın kanserlerinin 7 belirtis...

Madde Bağımlılığı Engellenebi...

AĞCA, CHP'den Aday Adaylığını ...

Anka’da uyku laboratuvarı hiz...

SANKO OKULLARI RESİM YARIŞMASI...

Alleben Tıp Merkezinden Moral ...

GAÜNDE 23 NİSAN ŞENLİĞİ...

ŞAHİN’DEN DEMİRCİ’YE ZİYARET...

CHP HEYETİ DEMİRCİ’Yİ ZİYARET ...

İYİ Parti İl Başkanı ve yöneti...

Eczacılık Balosu...

DOÇ. DR. MURAT ULUTAŞ’A YILIN ...

UYKU APNESİ, SOLUNUM VE VENTİL...

Sema Albayram İYİ Parti’den ...

Fatih ALICI İYİ Parti’den ad...

Mahsereci İYİ Parti’den aday a...

MİLLİ SPORCU TENASÜL UZVU KESİ...

GAZİANTEP ECZACI ODASI 14 MAYI...

Taşdoğan, milletvekili aday ad...

Ecz. Mustafa DAİ'nin EŞİ vefa...

Gaziantep - Kilis Tabipler Oda...

GAZİANTEP- KİLİS TABİP ODASI...

Tutkun Eczanesi Sahibi Ecz. M....

SARIFAKI, Gaziantep İl Sağlık ...

MHP İL BAŞKANI TAŞDOĞAN İSTİFA...

G.K TABİP ODASINDA 3 LİSTE YA...

Dayanışmacı Hekimler Gaziantep...

SATILIK BİNA...

CUMHURİYETÇİ HEKİMLER GÜÇBİR...

İYİ HEKİMLİK ADINA GÜCÜMÜZ BİR...

YENİ GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜR...

Akıncı Eczanesi Sahibi Ecz. İb...

Ağrısız Doğum Hayal Değil...

Tıbbi Mümessillerden Coşkulu K...

KARABAY İLE ‘‘4. DÖNEM’’...

Taşerona elveda kadroya merha...

Obezite Tanı ve Tedavisi...

MEDİCAL PARK’TAN PARKİNSON SEM...

SEVGİ AİLESİNE YENİ SOLUK...

DOÇ. DR. İSMAİL TEMUR, SANKO ’...

DEFALİFE'ta NRP EĞİTİMİ...

SATIŞ ETKİNLİĞİ 2018...

TİROİDOLOJİ KURSU...

DOĞURGANLIĞI ARTTIRMANIN PÜF N...

Dr. Ersin Arslan’ı anıyoruz. B...

HASTANE ÖNÜNDE ÇATIŞMA...

DOKTOR ERSİN ARSLAN ANISINA...

Şehit Dr. Ersin Arslan Ölüm ...

SAĞLIK HAFTASINDA AKILCI İLAÇ ...

GÖZCÜ AİLESİNİN ACI GÜNÜ...

DİŞHEKİMİ CAHİT BAYRAM'IN KARD...

Dr. Mustafa Talat Bayram’ ın a...

ÖZEL GAZİANTEP SEVGİ HASTANESİ...

GAÜN HASTANESİ’NDE “PEDİATRİK ...

GAZİANTEP’TE ÜREMEYE YARDIMCI ...

ŞAŞILIĞIN TEDAVİSİ MÜMKÜN...

SOĞUK BALON YÖNTEMİ İLE AF- R...

FUARIN GÖZDESİ MESPA...

SAĞLIĞIN YÜKSELEN DEĞERİ AKADE...

RAHİM AĞZI KANSERİNDE ERKEN T...

Sterilizasyon da öncü firma F...

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜN...

Gaziantep’in parlayan Yıldızı ...

OTİZME DUYUSAL BAKIŞ...

60.000 yataklı hastane zincirl...

Greftsiz İmplantoloji ve Altı...

Özel Gaziantep Anka Hastanesi ...

Ecz. Mehmet Uğur TIRNAKSIZ'ın ...

GAZİANTEP HİPOFİZ SEMPOZYUMU...

Iraklı Hastalar Şifayı Dünyagö...

Op.Dr. Aysun ALCI EKİNCİ Akade...

AĞZINI DÜŞÜN, SAĞLIĞINI DÜŞÜN...

Akılcı İlaç Kullanımı ...

Tabipler Baloda buluştu...

Göze bıçak değmeden bir daki...

Gaziantep-Kilis Tabip Odası SE...

Mevsim Geçişleri Çocukları ...

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG GÖZDE K...

KENAVİS BEBEK HATEM HASTANESİ’...

Özmen Eczanesi 1. yılını kutla...

Hastanın Kendi Sağlığını Risk...

Ameliyat ile tip-2 şeker hasta...

TÜRK OMURGA DERNEĞİ MEDİCAL PA...

DEMİRCİ ÖZLEM GİDERDİ...

GAZİANTEP-KİLİS DİŞ HEKİMLERİ ...

GAZİANTEP İL SAĞLIK MÜD. TEKNİ...

İÇ HASTALIKLARI UZMANLARI İÇİN...

Vertical Dikey Doğum Koltuğu p...

İLAÇTA YERLİLEŞME ...

ÖZEL ALLEBEN TIP MERKEZİ 14 Ma...

G.K. Tabip Odasından Defa Lif...

HATEM’DEN 14 MART TIP BAYRAMI ...

Ecz. Mustafa BÜYÜKİPEKÇİ'nin B...

ÖZEL AKADEMİ HASTANESİ’NDE 14...

MEDİCAL PARK 14 MART TIP BAYRA...

ÖZEL GAZİANTEP SEVGİ HASTANESİ...

14 MART TIP BAYRAMI KUTLU OLSU...

KALBİMİZ SİZİNLE ATIYOR.......

TIP MESLEĞİ ÖZVERİ VE SEVGİYLE...

MMT Amerikan Hastanesinde Tıp ...

Dr.Fethi Albayram'ın annesi ve...

14 Mart Tıp Bayramı Coşkuyla ...

DOÇ. DR. ABDULKADİR TURGUT'UN ...

Her meslek kutsaldır ve saygıy...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNÜ KINIYO...

Op. Dr. Abdullah GÖYMEN MEDİCA...

Sevgi Hastanesi 14 Mart Tıp Ba...

Dünyagöz Gaziantep’ten Tüm K...

Hoş Geldin Sait...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

HEKİMLERİMİZE AHDE VEFA SERGİS...

DİYABETTE BESLENME TEDAVİSİ...

8 Mart’ta Kadınları unutmadık...

PROF. DR. FADIL VARDAR SANKO’...

ETKİN HASTA İLİŞKİLERİ YÖNETİM...

Estereal 3.yılını görkemli bir...1 2 3 4 5 6 7