Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Berat Geyik, MHP'den aday adaylığını açıkladı

11.05.2018   883
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep'te ülkücü camiada çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak MHP İl Başkan yardımcılığı yapan Makina Mühendisi Berat Geyik, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

MHP Gaziantep il binasında düzenlediği adaylık açıklamasında konuşan Berat Geyik, projelerini ve neden aday adayı olduğunu anlattı. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen adaylık açıklamasında konuşan Geyik, şunları söyledi:

Bu gün burada Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığıma ilişkin Basın Açıklaması yapmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Bu itibarla bu imkânı bana sağlayan başta İl Teşkilatımız olmak üzere bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.

Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Beka mücadelesi verdiğimiz günümüzde Hareketimizin lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beye ve partimize, Cumhur ittifakında ve ülkenin bekasında üstün başarılar diliyorum.

24 Haziran Seçimleri, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimlerinden biri olarak kayıtlara geçecektir.

24 Haziran Seçimleri, milletvekilliği ve cumhurbaşkanı seçiminin çok ötesinde Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerde ülkemizin alacağı rol, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunların bozulmasının yanı sıra Türkiye’nin geleceği de oylanacaktır.

Bugün burada Gaziantep’imiz ve ülkemize yönelik proje, hizmet ve vaatlerimize kısmen yer verilecektir. Ancak ağırlıklı olarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan bahsetmeye çalışacağım.

Bizler Şahinbey’in, Şehitkâmil’in torunları olarak Vatanı Namus biliriz. Ve söz konusu vatansa gerisi teferruattır düsturuyla yetişmiş ve hayatımızı bu doğrultuda şekillendirmiş insanlarız. Bu nedenle ülkemizin beka sorunu yaşadığını gördüğümüzde tıpki 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi elimizi değil gövdemizi  atalarımız gibi taşın altına koymayı şeref biliriz.  

Bu doğrultuda hareket eden ve önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve ben diyen Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli bey özellikle 15 Temmuz hain darbe süreci sonrası ülkemizin bekası için önce hükümet etme sisteminin değişmesinde sonrada değişen hükümet sisteminin hayata geçirilmesi için Adalet ve Kalkınma Partisi ile ittifak kurarak Cumhur ittifakının oluşmasını sağlamıştır. Bu ittifakla birlikte içerideki ve dışarıdaki ülkemiz düşmanlarının heveslerini boşa çıkarılmıştır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi 24 Haziran seçimleri Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerinin çok üzerinde öneme sahiptir. Bu nedenle Doğu-Batı, Kuzey-Güney ayrımı gözetmeden Türkiye’nin tamamını kucaklayıp tıpkı Çanakkale destanında olduğu gibi bir destan yazma zorunluluğumuz vardır. Bizler bu şuurla hareket edip liderimizin işaret buyurduğu gibi Cumhurbaşkanlığında Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyi Cumhurbaşkanı seçip meclis de de Milliyetçi Hareket partisini hem siyasal hem de sayısal olarak daha güçlü hale getirmek için gece gündüz demeden, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız.

Ve Allah’ın izniyle sizlerin de desteğiyle başaracağız.

Gün; Türkiye sevdalılarının, Türk Milliyetçilerinin ve Vatanseverlerin velhasıl ülkemizi seven herkesin elini taşın altına koyma ve harekete geçme günüdür.

Gün; ülkesini, milletini, kitabını, bayrağını seven herkesin bende varım diyerek elindeki bütün imkânları seferber etme günüdür.

Gün; yedi düvele meydan okuma günüdür.

Gün; ülkem için ben de varım diyenlerin birlik olma günüdür.

Gün Türk İslam Ülküsü ’nün mimarı Seyyit Ahmet Arvasi’nin, MHP ve Ülkücü Hareket ile özdeşleşen şiirine kulak verme günüdür.

“Bu dava özüdür İslamiyet’in

Bu dava ümidi mazlum milletin,

Bu dava her şeyden, her şeyden çetin,

Bu yolda dert, hüzün, gurbet bizimdir.”

 

Birazda kendimden ve ilimiz için projelerimizden bahsederek sözlerimi tamamlamak istiyorum.

1979 doğumlu evli ve üç çocuk babasıyım. İlk, Ortaokul ve lise eğitimimi Gaziantep’te, üniversite eğitimimi ise Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında tamamladım. Üniversite eğitimim sonrası ilimizde kendi işletmemizi kurarak endüstriyel alanda çalışmalarımıza başladık ve devam etmekteyiz.

Ülkücü Milliyetçi hareketin içerisinde bir nefer olarak her kademede görev alan bir kardeşinizim, lise yıllarımdan itibaren Ülkü Ocaklarımızın Lise teşkilat başkanlığı, Üniversite teşkilat başkanlığı ve son olarak da Gaziantep MHP İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu yerel ve küresel sıkıntılara dur diyecek, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin ve bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyin emrinde Milliyetçi Hareket Partimizin Meclisteki siyasi kadrosunda yer alabilmek ve başta endüstriyel tesisler ve organize sanayii alanında ki bilgi ve tecrübelerimi aktarabilmek ve Ülkeme Türkiye Büyük Millet Meclisinde hizmet etmek için aday adayı oldum.

Talip olduğum görevin sorumluluğunun farkındayım. Aidiyet duygularımla Milliyetçi Hareket partisinin mensuplarının, tüm Gaziantepli hemşerilerimin takdirlerine ve Yüce Yaradan’ın rızasına mazhar olmak istiyorum. Tüm çaba ve gayretlerim; memleketimizin, çocuklarımızın geleceği ve güçlü Türkiye için olacaktır.

Bildiğiniz gibi İlimizde Sanayii, Turizm, Hayvancılık ve Tarım faaliyetleri yoğun olarak gerçekleşmektedir. Belirtilen bu alanlarda, alanlarında uzman ülkemizin ve ilimizin farklı üniversitelerinde görev yapmakta olan yaklaşık 15 akademisyen (Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi) ve sektör temsilcilerinden oluşan; Gaziantep ili Sanayi Proje Ekibi, Turizm Proje Ekibi, Alternatif Tarımının Geliştirilmesi Proje Ekibi, Hayvancılığın Geliştirilmesi Proje Ekiplerinin oluşturulması için görüşmeler sağlanmıştır.

Bu proje ekipleri alanları ile ilgili bölgemiz şartları da dikkate alınarak proje çalışmalarının ön hazırlıklarına başlanmıştır. İlerleyen dönemlerde ilgili sivil toplum kuruluşları da bu proje ekiplerine dâhil edilerek bu proje ekipleri ilimizin gelişmesine projelerle daha kapsamlı bir şekilde destek olmaya devam edilecektir.

Projelerimizle ilgili ilerleyen tarihlerde konunun uzmanları ile birlikte siz değerli basın mensupları ve kıymetli hemşerilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgilendireceğiz.

24 Haziran 2018 ‘de gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Partimize hayırlara vesile olması dilerim.

Son olarak Ülkemizin içerisinden geçtiği bu kritik dönemde ülkemiz ve milletimiz için sorumluluk yüklenmek Milliyetçi Harekete gönül vermiş her ülküdaşımızın arzusudur. Milliyetçi Hareket Partimizden aday adayı olmak bile benim için şereftir. Son nefesime kadar hareketimin ve teşkilatımın emrinde olduğumu ifade ederek,

      Katılımlarınızdan ve ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Milletvekili Aday Adayı olan bütün  arkadaşlarıma davamız için yapacakları güzel hizmetler diliyorum.

Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!     

 

Berat Geyik

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı


10 Kasım’ı, bir matem gününden...

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ...

İŞTE O KARAR......

SANİ KONUKOĞLU UYGULAMA VE ARA...

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...

Hayrullah KUBBA’nın ANNESİ VE...

Türk Tabipleri Birliği (TTB) H...

TTB’den ‘Hekimler kandırmaca d...

Çözüm KBB Ameliyathane person...

Meme Kanseri Bilinçlendirme v...

Öğrencilere Fenerbahçe formas...

ŞAHİNBEY’DE 29 EKİM COŞKUYLA K...

Sağlık çalışanlarına şiddet ya...

YENİ GAZİANTEP VALİSİ Sayın Da...

Moral Evi ile Esen - Bülent U...

Ecz. Mehmet ŞAHİN'in babası ve...

Akılalmaz Olay: Kaldırım Çöktü...

İŞTEN ÇIKARILAN ÇALIŞANLAR SIR...

DİJİTALLEŞEN DÜNYA “EN HIZLI D...

Spor tutkunlarının mağazası aç...

SAĞLIK-SEN GAÜN İkinci Dönem K...

Gaucher hastalarının doğru teş...

DEVA ÖZEL AMBULANS SERVİSİ...

Teşekkürler...

‘’Meme Kanseri Farkındalık Sem...

SAĞLIKTA ŞİDDET YASASINI İSTİY...

SEVDİKLERİNİZE DEĞER VERİR......

MEVSİM GEÇİŞLERİ RUHSAL HASTAL...

Eczacılara madde bağımlılığı i...

Dördüz Bebekler Taburcu oldu....

FAZLA KİLOLARINA OBEZİTE CERRA...

Uzm.Dr. Mustafa BAKMAN DEVA'da...

SANKO’DA HALKA AÇIK KONFERANS...

MMT Büyümeye Devam Ediyor......

KEMAL BAYINDIR HASTANESİ HEKİM...

Fissür Örtücüler...

ECZANE YERİ SATIŞI...

Hukukçu Hekimler Derneği görev...

...

Batman'dan acı haber: 7 asker ...

SAĞLIKTA ŞİDDET..!...

KAMU İDARESİ HAREKETE GEÇMEK İ...

BAŞIMIZ SAĞOLSUN......

Örnek Hastane DEFALİFE HOSPİT...

Gaziantep Çepnileri Derneği ol...

SAĞLIKTA ZİRVE...

Kardiyovasküler ve Solunum...

Okul başarısı için sağlıklı be...

Uyku Apnesinin En Temel Belir...

Diş Hekimi Ali Osman Yılmaz’ı...

KOAH ‘‘TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR H...

KAYROPRAKTİK NEDİR?...

30 yıllık doktor avukat oldu!...

Sağlıkta Şiddet Bitmiyor!...

ŞEKER HASTALIĞININ ARTIŞ HIZIN...

Bu yazıyı okuduğunuzda her 'ta...

PROF. DR. MEHMET YILMAZ, SANİ...

Bilen & Barlık Ailesi Büyüyor...

Gaziantep Eczacı Odası Mali G...

GASTROANTEP’LE 3 GÜNDE 250 Bİ...

Gaziantep Diş Hekimleri Odasın...

13. Çukurova Nöroloji Günleri...

Nöroloji Kliniği ve Uyku merk...

O SİZİ ÖLDÜRMEDEN SİZ ONU ÖLD...

GAZİANTEP ÖZEL AKADEMİ HASTANE...

DOÇ. DR. GÜZEL, SANKO ’DA...

MAİSONETTE OUTLET MAĞAZASI AÇI...

Dr. Hamide Palaz ve Dr. Fikret...

OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ TERCİH TANI...

Sevgi Ailesinin mutlu günü...

Eyüp ÇAKMAK’ın BABASI VEFAT E...

Elele Gönül Gönüle...

Diş Hekimleri Odasından 8.Böl...

Gökçe Ağar Eczanesi Açıldı...

OKUL UYUM SÜRECİNDE PSİKOLOJİ...

ÇOCUKLARDA BESLENME ALIŞKANLIK...

HATEM’DE FİZYOTERAPİSTLER GÜN...

Sağlık-Sen’de Kongre...

Prof. Dr. Hakan KIRAN Kadın Ha...

FİZİKSEL AKTİVİTE VE SAĞLIĞIMI...

26.olağan Genel Kurulu 15 Eylü...

GAÜN'de Kafatası Açmadan BEY...

Dr. Göksel VURAL’ın ANNESİ VE...

Dr. Ahmet Kadir İymen’in ANNE...

Nefesinizi ve düşüncelerinizi ...

ŞARBON HASTALIĞI...

ARTIK YORULDUM......

8 EYLÜL DÜNYA FİZYOTERAPİ GÜNÜ...

DEVA OKULLARINDAN BÜYÜK BAŞARI...

Başhekim Dt. Emrah DEMİRLİ’ye...

Sigaranın Bırakılması İçin 4 H...

MMT Büyümeye Devam Ediyor......

ENFLASYON BORDRO’LUYU PERİŞAN ...

ROMATOLOJİ Prof.Dr. Ahmet Mesu...

Op.Dr. Emin YILMAZ, HATEM’de.....

Tıp Fakültesi Rekoru Gaziante...

Opr.Dr. Adnan YILDIRIM, AKADEM...

YILMAZKAYA'dan yaralılara ziya...

GAZİANTEP OTOBÜSÜ KAZA YAPTI...

Şehitkamil Devlet Hastanesinde...

BASIN HALKIN SESİ, BASININ SES...

Şarbon hastalığı ve salgını..!...

Devren Kiralık ECZANE...

Halkın Sorunu ANEMİ..!...

Güzellikte İlk 10.....

Kansere “Kök” ten Çözüm...

Özel Gaziantep Sevgi Hastanes...

ORTA KULAKTA SIVI BİRİKMESİNE...

PSİKİYATRİ UZMANI DR. ÖĞR. ÜY...

SPOR MUCİZELERE AÇILAN BİR KAP...

FOTOĞRAFLARLA ANTEP SOFRASI AN...

ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.....

BAYAN ELEMAN ARANIYOR......

VÜCUDUN VİTAMİN KAYNAKLARIND...

PROSTAT VE DİYABET İLACI KULLA...

BİR KANSER BİR DOST!...

Santa Farma Basın Bülteni...

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI...

GAÜN HASTANESİ’NDE BAYRAM SEVİ...

Kulak ameliyatlarında cerrahi ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE BAYRAML...

MEDİCALPARK GAZİANTEP HASTANES...

TÜRKİYE’NİN İLK PALYATİF MERKE...

Diş beyazlatma Mutlaka Hekim ...

Diş Hekimi Celil İyikesici'nin...

ASİD BAŞKANI DR. YILDIRIM’IN K...

Dr. Nihat ÖZÇELİK vefat etti....

KURBAN BAYRAMINDA BESLENME...

Yeni dönemde Sağlık Yöneticil...

Prof. Dr. Necdet Aybastı emekl...

Kök Hücre Bağışında Umut Olduk...

25 Aralık’ta Prediyabet Okulu...

DİZ KİREÇLENMESİNE KÖK HÜCRE ...

Gebelikte Kalsiyum...

Fatma Şahin’den Tam destek...

Jinekolojik Onkoloji Bölge Top...

ECZACILAR MAĞDUR...

Çocuklarda Gıda Zehirlenmesi...

ECZANELER KURBAN BAYRAMINDA ...

Op.Dr. Saffet Ulutaş DEVA'da.....

SANKO ÜNİVERSİTESİ, “A PLUS ÜN...

MEHMET BEBEĞE MUCİZE TEDAVİ...

DİYABETLİ ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ...

Modern Çağın Hastalığı: İnter...

Dr. Demir DEVA HASTANESİNDE......

GAZİANTEPLİ DOKTORU DÜNYA İZL...

MMT'den SAĞLIK HİZMET ANLAŞMA...

YAZ AYLARINDA BESLENME ÖNERİLE...1 2 3 4 5 6 7 8 9 10