Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Berat Geyik, MHP'den aday adaylığını açıkladı

11.05.2018   1350
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep'te ülkücü camiada çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak MHP İl Başkan yardımcılığı yapan Makina Mühendisi Berat Geyik, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

MHP Gaziantep il binasında düzenlediği adaylık açıklamasında konuşan Berat Geyik, projelerini ve neden aday adayı olduğunu anlattı. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen adaylık açıklamasında konuşan Geyik, şunları söyledi:

Bu gün burada Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığıma ilişkin Basın Açıklaması yapmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Bu itibarla bu imkânı bana sağlayan başta İl Teşkilatımız olmak üzere bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.

Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Beka mücadelesi verdiğimiz günümüzde Hareketimizin lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beye ve partimize, Cumhur ittifakında ve ülkenin bekasında üstün başarılar diliyorum.

24 Haziran Seçimleri, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimlerinden biri olarak kayıtlara geçecektir.

24 Haziran Seçimleri, milletvekilliği ve cumhurbaşkanı seçiminin çok ötesinde Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerde ülkemizin alacağı rol, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunların bozulmasının yanı sıra Türkiye’nin geleceği de oylanacaktır.

Bugün burada Gaziantep’imiz ve ülkemize yönelik proje, hizmet ve vaatlerimize kısmen yer verilecektir. Ancak ağırlıklı olarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan bahsetmeye çalışacağım.

Bizler Şahinbey’in, Şehitkâmil’in torunları olarak Vatanı Namus biliriz. Ve söz konusu vatansa gerisi teferruattır düsturuyla yetişmiş ve hayatımızı bu doğrultuda şekillendirmiş insanlarız. Bu nedenle ülkemizin beka sorunu yaşadığını gördüğümüzde tıpki 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi elimizi değil gövdemizi  atalarımız gibi taşın altına koymayı şeref biliriz.  

Bu doğrultuda hareket eden ve önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve ben diyen Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli bey özellikle 15 Temmuz hain darbe süreci sonrası ülkemizin bekası için önce hükümet etme sisteminin değişmesinde sonrada değişen hükümet sisteminin hayata geçirilmesi için Adalet ve Kalkınma Partisi ile ittifak kurarak Cumhur ittifakının oluşmasını sağlamıştır. Bu ittifakla birlikte içerideki ve dışarıdaki ülkemiz düşmanlarının heveslerini boşa çıkarılmıştır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi 24 Haziran seçimleri Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerinin çok üzerinde öneme sahiptir. Bu nedenle Doğu-Batı, Kuzey-Güney ayrımı gözetmeden Türkiye’nin tamamını kucaklayıp tıpkı Çanakkale destanında olduğu gibi bir destan yazma zorunluluğumuz vardır. Bizler bu şuurla hareket edip liderimizin işaret buyurduğu gibi Cumhurbaşkanlığında Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyi Cumhurbaşkanı seçip meclis de de Milliyetçi Hareket partisini hem siyasal hem de sayısal olarak daha güçlü hale getirmek için gece gündüz demeden, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız.

Ve Allah’ın izniyle sizlerin de desteğiyle başaracağız.

Gün; Türkiye sevdalılarının, Türk Milliyetçilerinin ve Vatanseverlerin velhasıl ülkemizi seven herkesin elini taşın altına koyma ve harekete geçme günüdür.

Gün; ülkesini, milletini, kitabını, bayrağını seven herkesin bende varım diyerek elindeki bütün imkânları seferber etme günüdür.

Gün; yedi düvele meydan okuma günüdür.

Gün; ülkem için ben de varım diyenlerin birlik olma günüdür.

Gün Türk İslam Ülküsü ’nün mimarı Seyyit Ahmet Arvasi’nin, MHP ve Ülkücü Hareket ile özdeşleşen şiirine kulak verme günüdür.

“Bu dava özüdür İslamiyet’in

Bu dava ümidi mazlum milletin,

Bu dava her şeyden, her şeyden çetin,

Bu yolda dert, hüzün, gurbet bizimdir.”

 

Birazda kendimden ve ilimiz için projelerimizden bahsederek sözlerimi tamamlamak istiyorum.

1979 doğumlu evli ve üç çocuk babasıyım. İlk, Ortaokul ve lise eğitimimi Gaziantep’te, üniversite eğitimimi ise Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında tamamladım. Üniversite eğitimim sonrası ilimizde kendi işletmemizi kurarak endüstriyel alanda çalışmalarımıza başladık ve devam etmekteyiz.

Ülkücü Milliyetçi hareketin içerisinde bir nefer olarak her kademede görev alan bir kardeşinizim, lise yıllarımdan itibaren Ülkü Ocaklarımızın Lise teşkilat başkanlığı, Üniversite teşkilat başkanlığı ve son olarak da Gaziantep MHP İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu yerel ve küresel sıkıntılara dur diyecek, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin ve bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyin emrinde Milliyetçi Hareket Partimizin Meclisteki siyasi kadrosunda yer alabilmek ve başta endüstriyel tesisler ve organize sanayii alanında ki bilgi ve tecrübelerimi aktarabilmek ve Ülkeme Türkiye Büyük Millet Meclisinde hizmet etmek için aday adayı oldum.

Talip olduğum görevin sorumluluğunun farkındayım. Aidiyet duygularımla Milliyetçi Hareket partisinin mensuplarının, tüm Gaziantepli hemşerilerimin takdirlerine ve Yüce Yaradan’ın rızasına mazhar olmak istiyorum. Tüm çaba ve gayretlerim; memleketimizin, çocuklarımızın geleceği ve güçlü Türkiye için olacaktır.

Bildiğiniz gibi İlimizde Sanayii, Turizm, Hayvancılık ve Tarım faaliyetleri yoğun olarak gerçekleşmektedir. Belirtilen bu alanlarda, alanlarında uzman ülkemizin ve ilimizin farklı üniversitelerinde görev yapmakta olan yaklaşık 15 akademisyen (Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi) ve sektör temsilcilerinden oluşan; Gaziantep ili Sanayi Proje Ekibi, Turizm Proje Ekibi, Alternatif Tarımının Geliştirilmesi Proje Ekibi, Hayvancılığın Geliştirilmesi Proje Ekiplerinin oluşturulması için görüşmeler sağlanmıştır.

Bu proje ekipleri alanları ile ilgili bölgemiz şartları da dikkate alınarak proje çalışmalarının ön hazırlıklarına başlanmıştır. İlerleyen dönemlerde ilgili sivil toplum kuruluşları da bu proje ekiplerine dâhil edilerek bu proje ekipleri ilimizin gelişmesine projelerle daha kapsamlı bir şekilde destek olmaya devam edilecektir.

Projelerimizle ilgili ilerleyen tarihlerde konunun uzmanları ile birlikte siz değerli basın mensupları ve kıymetli hemşerilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgilendireceğiz.

24 Haziran 2018 ‘de gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Partimize hayırlara vesile olması dilerim.

Son olarak Ülkemizin içerisinden geçtiği bu kritik dönemde ülkemiz ve milletimiz için sorumluluk yüklenmek Milliyetçi Harekete gönül vermiş her ülküdaşımızın arzusudur. Milliyetçi Hareket Partimizden aday adayı olmak bile benim için şereftir. Son nefesime kadar hareketimin ve teşkilatımın emrinde olduğumu ifade ederek,

      Katılımlarınızdan ve ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Milletvekili Aday Adayı olan bütün  arkadaşlarıma davamız için yapacakları güzel hizmetler diliyorum.

Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!     

 

Berat Geyik

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı


Prof.Dr. Ziya Bayraktaroğlu’n...

Ozan Arif hayatını kaybetti...

Gaziantep'te aynı mahallede ik...

SÖNMEZ, CHP‘den ŞAHİNBEY BELED...

Gaziantep'ten acı haber...

MMT Amerikan Hastanesi kadrosu...

Postacı kapıyı 2 kere kırar!...

Ünlü eğitimci Sedat Akdoğan ha...

“Öncelik Hayatın, Öncelik Yay...

Ecz. Elif ÖZEMİR KAYA‘nın BAB...

MEHMET SAİT GÜÇLÜ Hakk’ın rahm...

Kamudaki hekimlerin hukuki sor...

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GAZİANTE...

SUYA İNDİRİM..!...

SAĞLIKTA ŞİDDET SONA ERSİN..!...

Arayıcı’ya beraat...

Dt. H.Gülten Bilişik'in annesi...

Fatma Şahin'in Acı Günü ...

YUNUS SAMET’E VOLKAN DEMİREL ...

Ecz. Seyyit ÖZDEMİR’in ANNESİ...

Sağlık Bakanı açıkladı...

Dr. Mustafa Çevik'in babası ve...

Ecz. Fatma DURUKAN’ın eşi Ecz....

CUMHURİYETİN 95. YILINDA SAĞL...

DR. ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER’in ANNES...

DR. İBRAHİM YERAL’IN KARDEŞİ...

Ecz. Ferda NARİN'in babası vef...

Gaziantep Polis Meslek Eğitim ...

KONUŞAMIYOR, HAREKET EDEMİYOR...

Zirve Üniversitesi ...

NEFES AL, DEĞİŞ, YENİLEN!...

Ş.Kamil Belediye Bşk. Rıdvan F...

GAZİANTEP’TE İLK VE TEK BARİA...

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ'NDEK...

Ecz. Vahit TUNAÇ vefat etmişt...

Hakikat Gazetesi sahibi Yaşar ...

Prof.Dr. Ecz.Okan Atay’dan GAZ...

MMT AMERİKAN HASTANESİ YÖNETİM...

14 KASIM DÜNYA DİYABET GÜNÜ...

Doktor ve Hastası Maratonda Te...

SANİ KONUKOĞLU UYGULAMA VE ARA...

10 Kasım’ı, bir matem gününden...

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ...

ECZACILAR DA SAĞLIK HİZMETİNİN...

İŞTE O KARAR......

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...

İşte ayrıntılar......

Hayrullah KUBBA’nın ANNESİ VE...

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI...

Türk Tabipleri Birliği (TTB) H...

TTB’den ‘Hekimler kandırmaca d...

Çözüm KBB Ameliyathane person...

ENDOSKOPİK DİSKEKTOMİ...

Diş Hekimi Feray Kayhan’ a “Ha...

MORAL EVİ AÇILDI...

OBEZİTE CERRAHİSİ İLE FAZLA K...

OBEZİTEYE TESLİM OLMAYIN..!...

NÖROLOJİ UZMANI Dr.Rıdvan MUSU...

6. ÇOCUK GENETİK HASTALIKLARI ...

Öğrencilere Fenerbahçe formas...

Meme Kanseri Bilinçlendirme v...

Kasık Fıtıklarında Kapalı (La...

ŞAHİNBEY’DE 29 EKİM COŞKUYLA K...

Sağlık çalışanlarına şiddet ya...

YENİ GAZİANTEP VALİSİ Sayın Da...

Moral Evi ile Esen - Bülent U...

Ecz. Mehmet ŞAHİN'in babası ve...

Akılalmaz Olay: Kaldırım Çöktü...

TIP HEKİMLERİ DİŞ ÇEKEBİLİR Mİ...

İŞTEN ÇIKARILAN ÇALIŞANLAR SIR...

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Çalış...

“13’ÜNCÜ ÇUKUROVA NÖROLOJİ GÜN...

DİJİTALLEŞEN DÜNYA “EN HIZLI D...

TEB Artı Sigorta ve Eczacıkart...

ÇOCUK YOĞUN BAKIM ÜNİTELERİ...

Merve & Teyfik Çifti Muhteşem ...

MEME KANSERİ TEDAVİ EDİLEBİLİ...

On Yıl Önce Ameliyat Ettiği Ha...

MMT Büyümeye Devam Ediyor......

HER DEFASINDA SAĞLIK..!...

ÇOCUK SAĞLIĞI VE HAST. POLİKLİ...

Gaucher hastalarının doğru teş...

Spor tutkunlarının mağazası aç...

SAĞLIK-SEN GAÜN İkinci Dönem K...

Akıllı merceklerle her mesafe...

İŞİTME CİHAZININ DOĞRU ADRESİ...

Unicef ve Türk Kızılayı ‘‘Duyg...

KİLİS’E MODERN TEMSİLCİLİK BİN...

HATEM’DEN PEMBE FARKINDALIK...

DOĞUŞTAN KALP HASTALIKLARINDA...

Doç.Dr. BOŞNAK MEDİCALPARK'ta....

İNOVASYONUN NABZI SANKO ÜNİVE...

Ömür boyu mutluluklar...

DEVA ÖZEL AMBULANS SERVİSİ...

‘’Meme Kanseri Farkındalık Sem...

Teşekkürler...

SAĞLIKTA ŞİDDET YASASINI İSTİY...

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI FA...

Eczacılara madde bağımlılığı i...

KEMAL BAYINDIR HASTANESİ HEKİM...

Fissür Örtücüler...

MEVSİM GEÇİŞLERİ RUHSAL HASTAL...

Dördüz Bebekler Taburcu oldu....

SANKO’DA HALKA AÇIK KONFERANS...

MMT Büyümeye Devam Ediyor......

FAZLA KİLOLARINA OBEZİTE CERRA...

Uzm.Dr. Mustafa BAKMAN DEVA'da...

SEVDİKLERİNİZE DEĞER VERİR......

Hukukçu Hekimler Derneği görev...

...

ECZANE YERİ SATIŞI...

Batman'dan acı haber: 7 asker ...

KAMU İDARESİ HAREKETE GEÇMEK İ...

BAŞIMIZ SAĞOLSUN......

SAĞLIKTA ŞİDDET..!...

Uyku Apnesinin En Temel Belir...

30 yıllık doktor avukat oldu!...

Diş Hekimi Ali Osman Yılmaz’ı...

Gaziantep Çepnileri Derneği ol...

SAĞLIKTA ZİRVE...

Kardiyovasküler ve Solunum...

Okul başarısı için sağlıklı be...

Bilen & Barlık Ailesi Büyüyor...

PROF. DR. MEHMET YILMAZ, SANİ...

Bu yazıyı okuduğunuzda her 'ta...

KAYROPRAKTİK NEDİR?...

ŞEKER HASTALIĞININ ARTIŞ HIZIN...

Sağlıkta Şiddet Bitmiyor!...

KOAH ‘‘TEDAVİ EDİLEBİLİR BİR H...

Örnek Hastane DEFALİFE HOSPİT...

GAZİANTEP ÖZEL AKADEMİ HASTANE...

Dr. Hamide Palaz ve Dr. Fikret...

GASTROANTEP’LE 3 GÜNDE 250 Bİ...

Gaziantep Diş Hekimleri Odasın...

13. Çukurova Nöroloji Günleri...

O SİZİ ÖLDÜRMEDEN SİZ ONU ÖLD...

OBEZİTE VE METABOLİK CERRAHİ ...

DOÇ. DR. GÜZEL, SANKO ’DA...

Gaziantep Eczacı Odası Mali G...

MAİSONETTE OUTLET MAĞAZASI AÇI...

Nöroloji Kliniği ve Uyku merk...

SANKO ÜNİVERSİTESİ TERCİH TANI...

Eyüp ÇAKMAK’ın BABASI VEFAT E...

Gökçe Ağar Eczanesi Açıldı...

Sevgi Ailesinin mutlu günü...

Elele Gönül Gönüle...

Diş Hekimleri Odasından 8.Böl...

OKUL UYUM SÜRECİNDE PSİKOLOJİ...

ÇOCUKLARDA BESLENME ALIŞKANLIK...

HATEM’DE FİZYOTERAPİSTLER GÜN...1 2 3 4 5 6 7 8 9 10