Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Berat Geyik, MHP'den aday adaylığını açıkladı

11.05.2018   360
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep'te ülkücü camiada çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak MHP İl Başkan yardımcılığı yapan Makina Mühendisi Berat Geyik, Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

MHP Gaziantep il binasında düzenlediği adaylık açıklamasında konuşan Berat Geyik, projelerini ve neden aday adayı olduğunu anlattı. Partililerin yoğun katılımıyla gerçekleşen adaylık açıklamasında konuşan Geyik, şunları söyledi:

Bu gün burada Milliyetçi Hareket Partisi’nden 27. Dönem Milletvekili Aday Adaylığıma ilişkin Basın Açıklaması yapmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.

Bu itibarla bu imkânı bana sağlayan başta İl Teşkilatımız olmak üzere bütün teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.

Benim için son derece anlamlı olan bu günde MHP ve Ülkücü Hareket’in kurucusu Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere bütün ülkü şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Beka mücadelesi verdiğimiz günümüzde Hareketimizin lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beye ve partimize, Cumhur ittifakında ve ülkenin bekasında üstün başarılar diliyorum.

24 Haziran Seçimleri, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik seçimlerinden biri olarak kayıtlara geçecektir.

24 Haziran Seçimleri, milletvekilliği ve cumhurbaşkanı seçiminin çok ötesinde Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerde ülkemizin alacağı rol, ülkemiz ve milletimiz üzerinde oynanan oyunların bozulmasının yanı sıra Türkiye’nin geleceği de oylanacaktır.

Bugün burada Gaziantep’imiz ve ülkemize yönelik proje, hizmet ve vaatlerimize kısmen yer verilecektir. Ancak ağırlıklı olarak ülkemiz üzerinde oynanan oyunlardan bahsetmeye çalışacağım.

Bizler Şahinbey’in, Şehitkâmil’in torunları olarak Vatanı Namus biliriz. Ve söz konusu vatansa gerisi teferruattır düsturuyla yetişmiş ve hayatımızı bu doğrultuda şekillendirmiş insanlarız. Bu nedenle ülkemizin beka sorunu yaşadığını gördüğümüzde tıpki 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi elimizi değil gövdemizi  atalarımız gibi taşın altına koymayı şeref biliriz.  

Bu doğrultuda hareket eden ve önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve ben diyen Türk Dünyasının bilge lideri Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli bey özellikle 15 Temmuz hain darbe süreci sonrası ülkemizin bekası için önce hükümet etme sisteminin değişmesinde sonrada değişen hükümet sisteminin hayata geçirilmesi için Adalet ve Kalkınma Partisi ile ittifak kurarak Cumhur ittifakının oluşmasını sağlamıştır. Bu ittifakla birlikte içerideki ve dışarıdaki ülkemiz düşmanlarının heveslerini boşa çıkarılmıştır.

Yukarıda da bahsettiğim gibi 24 Haziran seçimleri Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerinin çok üzerinde öneme sahiptir. Bu nedenle Doğu-Batı, Kuzey-Güney ayrımı gözetmeden Türkiye’nin tamamını kucaklayıp tıpkı Çanakkale destanında olduğu gibi bir destan yazma zorunluluğumuz vardır. Bizler bu şuurla hareket edip liderimizin işaret buyurduğu gibi Cumhurbaşkanlığında Cumhur ittifakının adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyi Cumhurbaşkanı seçip meclis de de Milliyetçi Hareket partisini hem siyasal hem de sayısal olarak daha güçlü hale getirmek için gece gündüz demeden, bıkmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız.

Ve Allah’ın izniyle sizlerin de desteğiyle başaracağız.

Gün; Türkiye sevdalılarının, Türk Milliyetçilerinin ve Vatanseverlerin velhasıl ülkemizi seven herkesin elini taşın altına koyma ve harekete geçme günüdür.

Gün; ülkesini, milletini, kitabını, bayrağını seven herkesin bende varım diyerek elindeki bütün imkânları seferber etme günüdür.

Gün; yedi düvele meydan okuma günüdür.

Gün; ülkem için ben de varım diyenlerin birlik olma günüdür.

Gün Türk İslam Ülküsü ’nün mimarı Seyyit Ahmet Arvasi’nin, MHP ve Ülkücü Hareket ile özdeşleşen şiirine kulak verme günüdür.

“Bu dava özüdür İslamiyet’in

Bu dava ümidi mazlum milletin,

Bu dava her şeyden, her şeyden çetin,

Bu yolda dert, hüzün, gurbet bizimdir.”

 

Birazda kendimden ve ilimiz için projelerimizden bahsederek sözlerimi tamamlamak istiyorum.

1979 doğumlu evli ve üç çocuk babasıyım. İlk, Ortaokul ve lise eğitimimi Gaziantep’te, üniversite eğitimimi ise Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği alanında tamamladım. Üniversite eğitimim sonrası ilimizde kendi işletmemizi kurarak endüstriyel alanda çalışmalarımıza başladık ve devam etmekteyiz.

Ülkücü Milliyetçi hareketin içerisinde bir nefer olarak her kademede görev alan bir kardeşinizim, lise yıllarımdan itibaren Ülkü Ocaklarımızın Lise teşkilat başkanlığı, Üniversite teşkilat başkanlığı ve son olarak da Gaziantep MHP İl başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.

Ülkemizin içerisinde bulunduğu yerel ve küresel sıkıntılara dur diyecek, mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Milliyetçi Hareket Partimizin ve bilge liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyin emrinde Milliyetçi Hareket Partimizin Meclisteki siyasi kadrosunda yer alabilmek ve başta endüstriyel tesisler ve organize sanayii alanında ki bilgi ve tecrübelerimi aktarabilmek ve Ülkeme Türkiye Büyük Millet Meclisinde hizmet etmek için aday adayı oldum.

Talip olduğum görevin sorumluluğunun farkındayım. Aidiyet duygularımla Milliyetçi Hareket partisinin mensuplarının, tüm Gaziantepli hemşerilerimin takdirlerine ve Yüce Yaradan’ın rızasına mazhar olmak istiyorum. Tüm çaba ve gayretlerim; memleketimizin, çocuklarımızın geleceği ve güçlü Türkiye için olacaktır.

Bildiğiniz gibi İlimizde Sanayii, Turizm, Hayvancılık ve Tarım faaliyetleri yoğun olarak gerçekleşmektedir. Belirtilen bu alanlarda, alanlarında uzman ülkemizin ve ilimizin farklı üniversitelerinde görev yapmakta olan yaklaşık 15 akademisyen (Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi) ve sektör temsilcilerinden oluşan; Gaziantep ili Sanayi Proje Ekibi, Turizm Proje Ekibi, Alternatif Tarımının Geliştirilmesi Proje Ekibi, Hayvancılığın Geliştirilmesi Proje Ekiplerinin oluşturulması için görüşmeler sağlanmıştır.

Bu proje ekipleri alanları ile ilgili bölgemiz şartları da dikkate alınarak proje çalışmalarının ön hazırlıklarına başlanmıştır. İlerleyen dönemlerde ilgili sivil toplum kuruluşları da bu proje ekiplerine dâhil edilerek bu proje ekipleri ilimizin gelişmesine projelerle daha kapsamlı bir şekilde destek olmaya devam edilecektir.

Projelerimizle ilgili ilerleyen tarihlerde konunun uzmanları ile birlikte siz değerli basın mensupları ve kıymetli hemşerilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgilendireceğiz.

24 Haziran 2018 ‘de gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin ülkemize ve Partimize hayırlara vesile olması dilerim.

Son olarak Ülkemizin içerisinden geçtiği bu kritik dönemde ülkemiz ve milletimiz için sorumluluk yüklenmek Milliyetçi Harekete gönül vermiş her ülküdaşımızın arzusudur. Milliyetçi Hareket Partimizden aday adayı olmak bile benim için şereftir. Son nefesime kadar hareketimin ve teşkilatımın emrinde olduğumu ifade ederek,

      Katılımlarınızdan ve ilginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, Milletvekili Aday Adayı olan bütün  arkadaşlarıma davamız için yapacakları güzel hizmetler diliyorum.

Sağ olun, var olun, Allah’a emanet olun.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!     

 

Berat Geyik

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Aday Adayı


MERSİN'DE YAŞANAN ŞİDDET OLAYI...

Minik Leyla'dan acı haber...

41. Dönem 1. Bölgelerarası Top...

Devlet Sağlık Turizm Yapan Kur...

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ, ...

Türkiye kazandı...

‘’FARKLI AÇIDAN BAKIŞ’’...

WWF ...

ACI KAYBIMIZ...

Adıyaman'da eğitim uçağı düştü...

SINAV KAYGISIYLA BAŞA ÇIKMA...

ADALET BAKANI GÜL'E ÇAĞRIDA BU...

İyi Parti Milletvekili adaylar...

GAÜN HASTANESİ’NDE BAYRAMLAŞMA...

Tabip Odasından Yerlikaya’ya Z...

HALK OYUNLARI GRUBU UKRAYNA’DA...

Synflorix™, etkililiği ve etki...

FACİADAN DÖNÜLDÜ......

Av.Nülifer Ay Hayatını Kaybett...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMALARI...

DİŞ HEKİMLERİ İFTARDA BULUŞTU...

NETGÖZ Bayazhan’da Bir Araya G...

HATEM AİLESİ İFTAR YEMEĞİ VE ...

DUYMER Özel Eğitim ve Rehabili...

Bu Türkiye'de bir ilk......

63 yaşındaki kadın mürekkep ba...

Özel Düztepe Yaşam Hastanesind...

Eczacı Odası Yaşlıları Unutmad...

GAÜN Hastanesi’nde “Multipl S...

ADC Ailesi İftarda Buluştu...

Gücümüz BİRLİKTELİĞİMİZ...

RAHİM AĞZI KANSERİNDE ERKEN T...

DOÇ. DR. ERHAN ÖZYOL SANKO GÖ...

Prof.Dr. Haluk CEYLAN HATEM'de...

ÜREME VE CİNSEL SAĞLIK MODÜLE...

“PROGRAM AÇMA KRİTERLERİ”...

“SAĞLIK SEKTÖRÜNDE GİRİŞİMCİLİ...

ERSİN ARSLAN’I UNUTMADIK...

KAPLAN ECZACILARLA BULUŞTU...

DEFALİFE HOSPİTAL AİLESİ İFTAR...

Sağlık-Sen Kadın Kollarından ...

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARDAN ÖRNEK DAV...

İnsan Beyninin Bilinen ve Bil...

HATEM MEZUNLARI KEP ATTI...

Doğurganlığı Artıran Önemli B...

Erkek kısırlığında GÜNCEL TED...

GÖZ KAPAKLARI OLMAYAN BEBEĞE ...

AKADEMİ HEKİM KADROSUNU GÜÇLEN...

YAŞLANAN GÖZLER...

PSİKOLOG DİDEM CENGİZ SANKO’D...

MEDİCAL PARK İFTAR YEMEĞİNDE...

Üreme Sağlığı Danışmanlık Eğit...

Dr. Şinasi Emre Salman’ın BAB...

Op.Dr. Medine Toprak Konca’n...

SAĞLIKLI YAŞAM VE SPORCU BESLE...

SEVGİ AİLESİNE YENİ HEKİM...

İşte HDP'nin milletvekili aday...

Saadet Partisi’nin milletvekil...

ŞAMPİYON GAÜN HASTANESİ...

BESLENME VE DİYETETİK GÜNLERİ...

Özel Gaziantep Akademi Hastane...

SAĞLIK HİZMETİNDE HERKES ÜZER...

RAMAZAN AYINDA BESLENMEYE DİK...

GAÜN TIP FAKÜLTESİ BEYAZ ÖNLÜ...

ÖRNEK ALDIĞI DOKTOR HAYATINI ...

Sağlık-Sen’den moral gecesi ...

GAÜN HASTANESİ’NDE HEMŞİRELER ...

Tabip Odası´ndan, İl Sağlık M...

Atabek Ağız ve Diş Sağlığı Mer...

DOÇ. DR. PELİN ÖZYOL SANKO'DA....

AK Parti aday listesini YSK'ye...

CHP'nin milletvekili adayları ...

İYİ PARTİ GAZİANTEP ADAY LİSTE...

Dr. Asım Güzelbey'in kayınpe...

Talip Yavuz vefat etmiştir. ...

MHP Gaziantep Milletvekili Ada...

Gazişehir Gaziantep Bursa'ya o...

SANKO’DA HEMŞİRELİK HAFTASI KU...

Oruç tutabilen bir kalp hastas...

HALKIMIZIN SAĞLIK DANIŞMANIYIZ...

Geleneksel Özel Düztepe Yaşam ...

MEDİCAL PARK’TAN HEKİMLERE TEŞ...

HEMŞİRELİK HAFTASI...

MMT AMERİKAN HASTANESİ’NDEN M...

Yemek Yarışmasının Sağlığı Öz...

Çocuk Kalp Cerrahisi ve Yoğun ...

BİLİMSEL ECZACILIĞIN 179. YILI...

ÖZEL HATEM HASTANESİ HEMŞİRELE...

MEDİCAL PARK HEMŞİRELER GÜNÜ...

ÇOK ÇALIŞARAK ÜSTESİNDEN GELEC...

SANKO ÜNİVERSİTESİ SANKONUK PR...

RAMAZAN BESLENMESİ...

Taşdoğan’dan ‘Ramazan Ayı’ mes...

YÜZÜNÜ GÜNEŞE DÖN GAZİANTEP!...

İYİ Parti aday adayları tanıtı...

Sağlık İdarecisi Işıl Yavuz G...

Geldikleri gibi gidecekler...

EBE VE HEMŞİRELER HAFTASI KUTL...

27.dönem MHP milletvekili aday...

Dr. Mıhcıoğlu, ” Yıllardır sür...

Berat Geyik, MHP'den aday aday...

ECZ. ÖMER FARUK BOZDOĞAN İYİ...

GÖRÜNMEYEN BEYİN...

Prof.Dr. Faruk YAĞCI’nın BABA...

Sırakaya Aday adaylığını açıkl...

Ecz. Mehmet KARAGÜLLÜ'nün ANN...

Sağlık Sen Gaziantep şube ba...

Gaziantep Kilis Tabip Odası’nd...

Prof. Dr. Yalçın Kepekçi ve ...

Devren Kiralık ECZANE...

AK PARTİ ADAY ADAYI Prof. Dr. ...

CUMA REYHAN AK PARTİ’DEN ADA...

DİYABETSİZ KAHVALTI...

Madde Bağımlılığı Engellenebi...

AĞCA, CHP'den Aday Adaylığını ...

DOÇ. DR. MURAT ULUTAŞ’A YILIN ...

SANKO OKULLARI RESİM YARIŞMASI...

Eczacılık Balosu...

İYİ Parti İl Başkanı ve yöneti...

CHP HEYETİ DEMİRCİ’Yİ ZİYARET ...

ŞAHİN’DEN DEMİRCİ’YE ZİYARET...

SANKO UNIFEST 4’TE YÜKSEK SAD...

Glutensiz Beslenme...

Öksürük çeşitleri ve tedavisi...

MEDİCAL PARKTA MAKYAJ FIRÇALAR...

Ellerdeki titreme tiroidin ha...

Alleben Tıp Merkezinden Moral ...

Kadın kanserlerinin 7 belirtis...

Anka’da uyku laboratuvarı hiz...

GAÜNDE 23 NİSAN ŞENLİĞİ...

GAZİANTEP ECZACI ODASI 14 MAYI...

UYKU APNESİ, SOLUNUM VE VENTİL...

MİLLİ SPORCU TENASÜL UZVU KESİ...

Mahsereci İYİ Parti’den aday a...

Fatih ALICI İYİ Parti’den ad...

Sema Albayram İYİ Parti’den ...

Taşdoğan, milletvekili aday ad...

GAZİANTEP- KİLİS TABİP ODASI...

Gaziantep - Kilis Tabipler Oda...

Ecz. Mustafa DAİ'nin EŞİ vefa...

SARIFAKI, Gaziantep İl Sağlık ...

Tutkun Eczanesi Sahibi Ecz. M....

MHP İL BAŞKANI TAŞDOĞAN İSTİFA...

G.K TABİP ODASINDA 3 LİSTE YA...

Dayanışmacı Hekimler Gaziantep...1 2 3 4 5 6 7 8