Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNÜ KINIYORUZ..!

13.03.2018   311
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir TURGUT, görevi başında darp edilen Ayla Alevli Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli aile hekimi Caner Özkaplan’a destek ve moral ziyaretinde bulundu.

Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli hekimlerle de bir araya gelen İl Sağlık Müdürü Turgut; “yıllarını mesleğine veren, ailesinden, çocuklarından, hayatlarından ödün vererek, insanımızın acısını dindirmek, yaralarını sarmak, insanımızı yaşatmak için gece gündüz demeden, canla başla fedakârca görev yapan sağlık çalışanlarımıza yönelik, her türlü şiddeti kınıyor, lanetliyoruz. Toplumumuzun hiçbir kesimine şiddeti layık görmüyor, şiddetin hiçbir türlüsünü kabul etmiyoruz” dedi. 

Darp girişiminde bulunan şahıslarla ilgili yasal sürecin başlatıldığını dile getiren Turgut, “tüm halkımıza “Şifa Veren Ele Vefa” çağrısında bulunuyoruz. Unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi yeniden hatırlayalım, hatırlatalım. Sağlık çalışanlarımızdan küçük bir teşekkürü esirgemeyelim. Çünkü şiddetin dili ne medeniyetimizle ne de ahlaki değerlerimizle asla bağdaşmamaktadır. Hep birlikte önlem alalım, önlem almaya kendimizden, çocuklarımızdan onlara değerlerimizden bahsederek başlayalım” dedi.


Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...