Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Omurga Cerrahisinde Güncel Gelişmeler

25.01.2018   478
Facebook Paylaş
 
 
 


Doğu ve Güneydoğu Anadolu beyin-sinir cerrahisi grubunu buluşturan sempozyum  Dr. Ersin Arslan Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op.Dr. Baran Şahinbeyoğlu’ nun organize ettiği, Medikalpark Hastanesi'nden  Beyin Cerrahı Prof.Dr. Aslan Güzel’in moderatörlüğünde ; GAÜN Beyin Cerrahi A.B.D. Öğretim üyesi Doç.Dr Mehmet Alptekin lumbosakral bileşke ve patolojileri konusunu anlattı. Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimleri Enstitüsünden Prof.Dr. Erkan Kaptanoğlu cerrahiyi meslektaşlarıyla tartıştı. 

Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimleri Enstitüsü Tıp fakültesinden Prof.Dr. Erkan Kaptanoğlu’nun konuşmasında “Lumbo-sakral patolojilerde Cerrahi tedavi “konusu işlendi. Lumbasokral bölge anatomisi ve bu bölgenin ameliyatları tartışıldı.

Toplantıya Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Malatyadan beyin ve sinir cerrahları katıldı. 

Toplantı sonrası Gürbüz Medikal yönetici ve çalışanlarının katıldığı Holiday İnn oteldeki toplantı 11. kattaki  Sandal Balıkta düzenlenen akşam yemeğinde bir araya gelerek keyifli saatler geçirdiler.


GAZİANTEP’TE EDS PANOSU DEV...

HEKİMLERİN TIBBİ KAYIT ALMA YÜ...

Hatay Büşra'ya ağlıyor...

6 AY SÜRE İLE KAN ŞEKERİ TAKİB...

Sınıra giden sağlık personeli ...

Doktor, hastaların odasında du...

5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Market Alışverişi artık çok ko...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

GAÜN’de “Uluslararası İleri Tr...

Uzm. Dr. Sadettin SEZER Muayen...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...