Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Vali Yerlikaya’dan Mustafa Kara’ya Ziyaret

25.01.2018   312
Facebook Paylaş
 
 
 


Vali Ali Yerlikaya, Suriye’nin Afrin bölgesine gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekâtı’nın 2. gününde PKK/KCK/PYD-YPG terör bölgesinden Kilis ilimize yapılan roketli saldırıda yaralanan Mustafa Kara adlı vatandaşımızı tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.

Vali Yerlikaya, Rektör Prof. Dr. Ali Gür ve doktorların de eşlik ettiği ziyarette Mustafa Kara’ya “geçmiş olsun” diyerek, acil şifalar temennisinde bulundu. 

Mustafa Kara’nın tedavi süreci hakkında doktorlarından bilgi alan Vali Yerlikaya, “İnanıyorum ki hastanemizde verilecek tedavi hizmetleriyle en kısa sürede tekrar sağlığınıza kavuşacaksınız.  Devletimiz bütün imkânlarıyla yanınızdadır. Allah’tan acil şifalar diliyorum. 

Kahraman Mehmetçiklerimiz, terör örgütlerine karşı milletimizin gönlünden geçeleri en güzel şekilde hayata geçirecek ve bölgemize yönelik terör saldırılarını önleyeceklerdir. Sizler müsterih olun.”  dedi.

Mustafa Kara’da Vali Yerlikaya’ya ziyaretleri için teşekkür ederek, “Devletimiz, milletimiz sağ olsun. Allah Mehmetçiklerimizi muzaffer eylesin.” dedi. 


GAZİANTEP’TE EDS PANOSU DEV...

HEKİMLERİN TIBBİ KAYIT ALMA YÜ...

Hatay Büşra'ya ağlıyor...

6 AY SÜRE İLE KAN ŞEKERİ TAKİB...

Sınıra giden sağlık personeli ...

Doktor, hastaların odasında du...

5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Market Alışverişi artık çok ko...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

GAÜN’de “Uluslararası İleri Tr...

Uzm. Dr. Sadettin SEZER Muayen...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...