Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Akademi Hastanesi Yönetimi ve Doktorları Yemekte Buluştu

25.01.2018   513
Facebook Paylaş
 
 
 


Onursal Başkan Abdulhadi ÇELİK, Yönetim Kurulu Başkanı Abdulbari ÇELİK ve hastane Başhekimi Anestezi uzmanı Dr. Emine AL’ın katıldığı yemeğe hekimler tam kadro katıldı. 

Oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşen kaynaşma yemeğinde “ Akademi Hastanesinin her geçen gün sağlık sektöründe artarak devam eden başarılarına vurgu yapıldı. Elde edilen başarılarda doktorların büyük pay sahibi olduğuna değinen Yönetim Kurulu Başkanı Abdulbari ÇELİK; “Amacımız Hastanede birlikte çalıştığımız arkadaşlarla sıcak bir ilişki kurmak, bizim için önemli olan memleketimize yatırım yapmak, hizmet etmektir. Elimizden geldiğince en iyi hizmeti Gaziantep ve bölge halkına vermektir’’ dedi.

Hastane Başhekimi Anestezi Uzmanı Dr. Emine AL ise, doktor arkadaşlarla birlikte birbirimizi motive etmek, daha yakından tanımak, beraber zaman geçirmek adına zaman zaman böyle organizasyonları düzenleyeceğiz. Halkımızın durumunu gözeterek, halkımızın hizmetinde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Hastalarımızda din, dil, ırk, hiçbir ayırım yapılmadan herkese eşit mesafede durarak doktorluğumuz bilincine vararak mesleğimizi yapıp hastalarımıza yardımcı oluyoruz” dedi.


GAZİANTEP’TE EDS PANOSU DEV...

HEKİMLERİN TIBBİ KAYIT ALMA YÜ...

Hatay Büşra'ya ağlıyor...

6 AY SÜRE İLE KAN ŞEKERİ TAKİB...

Sınıra giden sağlık personeli ...

Doktor, hastaların odasında du...

5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Market Alışverişi artık çok ko...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

GAÜN’de “Uluslararası İleri Tr...

Uzm. Dr. Sadettin SEZER Muayen...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...