Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
MEDİCAL PARK’TA YENİ YIL COŞKUSU

02.01.2018   327
Facebook Paylaş
 
 
 


Medical Park Gaziantep Hastanesi, doktorlar ve hastane personeli için ‘’2017’ye Veda, 2018’e Merhaba’’ etkinliği düzenledi.

Medical Park Gaziantep Hastanesi, 2017’nin son günlerinde hastane personeli ve doktorlar için yılbaşı eğlencesi organizasyonu yaptı. Genel Koordinatör Hayrullah Kubba ve Başhekim Dr. Mehmet Sadreddin Haksal’ın da katıldığı etkinlik hastanenin yemekhanesinde gerçekleşti. Yeni yıl için özenle hazırlanan etkinliğe canlı müzik eşlik ederken, geçen bir yılın yorgunluğu atan doktor ve personeller doyasıya eğlendi.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba, yeni yıl konuşmasında şunları söyledi; ‘’Çok çalıştık, çok yorulduk bir seneyi daha geçirdik, bundan önceki yıllarda olduğu gibi hizmet kalitemizi daima arttırarak, sağlık hizmetimizi en iyi nasıl verebiliriz diye kendimizi geliştirdik. 2018 yılında da önümüze koyduğumuz hedeflere ulaşma konusunda gerekli gayret ve kararlılığı gösterip, sağlık sorunları yaşayan bireylerin tekrar sağlıklarına kavuşması için özveriyle çalışarak hastalara şifa olmaya devam edeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...