Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Bölgesel odalar güç birlikteliği

02.01.2018   321
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep Eczacı Odası yönetim kurulu, komşu eczacı odası Kahramanmaraş Eczacı Odasını ziyaret etti.19 Aralık Salı günü gerçekleşen ziyarete Oda Başkanı İrfan Demirci, Genel Sekreter Serdari Dalsüren , Sayman Haluk Bulgur, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Çalman ve Türk Eczacıları Birliği Denetleme Kurulu Üyesi Vural Tunalı, Güney Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ecz.Tarkan Bir katıldı . 

Ev sahibi oda başkanı Bahtiyar Murat Aras başkanlığındaki oda yönetimi ve Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Üyesi Halil İbrahim Avşaroğlu tarafından karşılandılar. İki oda yönetimi birlikte toplantı yaparak bölgesel odalar güç birlikteliği yapılması konusunda hem fikir oldular.

Güçlü örgüt Güçlü kooperatif

Gaziantep Eczacı Odası Yönetimi, Güney Ecza Kooperatifinin şube yöneticileri ve emekçilerinin yeni yılını kutlayarak 2018 de de güçlü örgüt güçlü kooperatif şiarı ile yeni yılın sağlık, başarı ve mutluluk getirmesini dilediler.  

Güney Ecza Kooperatifi  Gaziantep Şube Müdürü Metin Erden ve ekibi Gaziantep  Eczacı Odası Başkanı İrfan Demirci ve Gaziantep Eczacı Odası Genel Sekreteri Ecz.Serdari Dalsüren Güney ecza koop temsilci meclisi üyesi Ecz. Atilla Erbudak ve Ecz.İsmail Özgül ile Güney Ecza Koop bölge Eczacı temsilcileriyle birlikte yeni yıl pastası kestiler.KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...