Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
GAZİANTEP’TE FARKLILIK YARATAN OPERASYON

27.12.2017   1320
Facebook Paylaş
 
 
 


Uzun yıllardır  sağ kulak zarında delik ve  sık iltihap akıntısı sebebiyle hastaneye başvuran 53 yaşındaki hasta A.E. Özel Akademi hastanesinde ilk kez uygulanan Endoskopik Timpanoplasti ameliyatıyla sağlığına kavuştu.

Sağ kulak zarında delik ve  sık iltihap akıntısı sebebiyle Özel Akademi Hastanesi’ne başvuran hasta, Op. Dr. İbrahim AKIN tarafından muayene edildi. Hastanın yapılan tetkiklerinde sağ kulak zarında delik olduğu belirlendi. Hasta, Op. Dr. İbrahim AKIN tarafından Endoskopik Timpanoplasti ameliyatına alındı. Operasyonu gerçekleştiren Dr. AKIN, bu şekilde yapılan kulak ameliyatının Özel Akademi Hastanesinde bir ilk olma özelliği taşıdığını belirtti.

Operasyon hakkında bilgi veren Dr. İbrahim AKIN Endoskopik Timpanoplastinin klasik operasyona göre birçok avantajının olduğunu hastanın kulak arkasında klasik yöntemdeki gibi bir kesinin yapılmadığını, operasyon süresinin çok kısaldığını, operasyon sonrası hastanın ağrısının hemen hemen hiç olmadığını ve günlük hayata dönüş süresinin çok daha kısa olduğunu belirtti. Gaziantep’te hastalara bu hizmeti verebilmenin gurunu ve mutluluğunu yaşadığını belirten Dr. AKIN sırada, ülkemizde bu operasyon gibi nadir yapılan operasyonları Özel Akademi Hastanesinde yapma planının olduğunu ve onun çalışmaları içinde olduğunu belirtti.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...