Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Sağlık-Sen’den Doç. Dr. Turgut’a ziyaret

20.12.2017   250
Facebook Paylaş
 
 
 


Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileri yeni Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir Turgut’u ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Gaziantep’te yeni görevine başlayan Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir Turgut’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Sağlık hizmet kolunda yetkili sendika olan Memur-Sen’e bağlı Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, şube yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileri de Gaziantep’in yeni Sağlık Müdürü Doç. Dr. Turgut’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdulkadir Turgut da, Sağlık-Sen yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Doç. Dr. Turgut, sohbet havasında geçen toplantıda, hedefleri ile ilgili bilgiler verdi. Doç. Dr. Turgut, “Gaziantep’in ihtiyaçları doğrultusunda hem özel hem de kamuda sağlık hizmetlerinin standartlarının yükseltilmesi, modern tıbbın ve çağın imkanlarını kullanarak vatandaşlarımızın layık oldukları hizmetin en iyisini vermek için çalışacağız. Ayrıca, Gaziantep’i özellikle sağlık turizmi konusunda adından söz ettirecek bir noktaya getirmek için yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz” şeklinde konuştu.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...