Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Başarılı müdüre veda töreni

09.12.2017   1227
Facebook Paylaş
 
 
 


Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi, Kastamonu’ya tayini çıkan Sağlık Müdürü Dr. Sadettin Yazı için bir veda etkinliği düzenledi.

Ketçi Restaurant’ta düzenlenen geceye Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, şube yönetim kurulu üyeleri, işyeri temsilcileri ve Sağlık Müdürlüğü yöneticileri de katıldı. Sağlık-Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, Dr. Sadettin Yazı’nın, Gaziantep’te görev yaptığı süre içerisinde, önemli başarılara imza attığını belirterek, şöyle dedi:

 

“Görev yaptığı süre içerisinde mütevazı kişiliği, Bakanlığımıza bağlı kurum ve kuruluşlar arasında sağladığı koordinasyon,  hasta ve çalışan memnuniyetinin artırılması ile gerek Gaziantep’te gerekse de sınır ötesi Suriye’deki sağlık yatırımları ile önemli başarılar gerçekleştiren Sağlık Müdürümüz Sadettin Yazı’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine Kastamonu Sağlık Müdürü olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz.”

 

Kastamonu Sağlık Müdürü olan Dr. Sadettin Yazı da, gecede yaptığı konuşmada, Sağlık-Sen yöneticilerine böyle bir organizasyon gerçekleştirdikleri için teşekkür etti. Yazı, başarının ekip çalışması ile mümkün olduğunu belirterek, “Ortada bir başarı varsa bu bütün sağlık çalışanları ile birlikte hepimizin başarısıdır. Bu başarıda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde açıklamada bulundu. 


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...