Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
DİŞ HEKİMLERİNİN gurur gecesi

09.12.2017   520
Facebook Paylaş
 
 
 


22-25 Kasım Diş Hekimliği Haftası çerçevesinde düzenlenen bilimsel etkinliklere yoğun katılım oldu. Meslekte 25,40,42,43,ve 46 yılını dolduran dişhekimlerine plaketlerini verilerek onurlandırıldı.

Diş Hekimleri Oda Başkanı Hasan Karabay, Dt.Buket Çikolar Erkurt, Dt.Celil İyikesici,Dt.Yücel Özbaş geceye katılan meslektaşlarına plaket  verirken  Duygulu anlar yaşandı.Gecede birer konuşma yapan Diş hekimleri yılların çok hızlı geçtiğini ve baki kalan tek şeyin sıcak dostluklar,meslektaşlar  ile aile olduğunu belirttiler.

Bu meslek yapılacak en güzel meslek,hem hastalarımıza şifa verdik hem meslekte güzel yıllar geçirerek tatlı anılar biriktirdik,bir kez daha dünyaya gelsek yine diş hekimi olarak sağlığa katkıda bulunmak isterdik dediler.

Sevgili genç arkadaşlar 40 yılı çok hızlı yaşadık çok hızlı geçti,hiç bitmeyecek gibi geçecek sandık ama güzelliklerle geçti,çocuklarımızla,torunlarımızla keyifli anılar kaldı.Sizler de hem mesleki gelişmenizi sağlayın hem de çevrenize ,dostlarınıza meslektaşlarınıza zaman ayırın,çünkü geçen ömrün tekrarı yok,değerini bilin diyerek genç hekimlere kısa öğütler verdiler.

Gecede Oda Başkanı Hasan Karabay’a plaketini eşi Nadide hanım veirken duygulu anlar yaşandı.

Bayazhan Gustonun evsahipliğinde nefis şarkılar eşliğinde lezzetli yemekleri ile keyifli bir gece geçiren Diş hekimleri plaket töreni ardından dans edip müzik ritmine kendilerini bıraktılar.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...