Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Kanımızla, canımızla DEVA olacağız

07.11.2017   926
Facebook Paylaş
 
 
 


Özel Deva Hastanesi’nin Kızılay ile ortak gerçekleştirdiği kan bağışı organizasyonuna hastane personelleri ve hasta yakınları yoğun ilgi gösterdi.

Deva Hastanesi’nin her yıl en az 2 defa düzenlediği kan bağışı organizasyonu, bu yıl Kızılay Haftası nedeniyle, kasım ayında gerçekleştirildi.Kampanyaya gösterilen yoğun ilgi hastane yönetimini ve Kızılay yetkililerini oldukça memnun etti. 

 “Kanımızla DEVA olacağız”

Deva Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Beyhan Tahmazoğlu’nun ilk bağış yapmasıyla başlayan organizasyon gün boyunca devam etti. Kan verirken konuşma yapan Tahmazoğlu, “Hekimlerden hemşirelere, idarecilerden danışmanlara ve teknik görevlilere kadar tüm personeli ile kan bağışında bulunan Deva Hastanesi personeli ile gurur duyuyorum. Deva ailesi olarak ekibimin işinde olduğu kadar, sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olması beni oldukça mutlu etti. 

Her yıl en az 2 defa düzenlediğimiz, artık geleneksel hale gelen kampanyamız artarak devam edecektir. Kanımızla, canımızla DEVA olacağız inşallah” dedi.

 

“Deva Hastanesine Teşekkür Ediyoruz”

Gaziantep Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Mehmet Akıncı: “ Hem kan bağışı adedi hem de Deva Hastanesi’nin göstermiş olduğu ilgi ile hedeflediğimiz şekilde mükemmel bir kampanya oldu. Tüm Deva Kurumları yöneticilerine ve Deva ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

İki yeni uzmanlık geliyor...

Gaziantep'te otomobile silahlı...

Ali UZUNASLAN vefat etmiştir...

En karizmatik fotoğrafım!...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİ...

ARİŞ PIRLANTA İLE ANLAT ONA Hİ...

Sevgililer Gününe Özel İNDİRİ...

HEMATOLOJİ(Erişkin) BÖLÜMÜ HİZ...

Hekimlerin Malpraktis (Tıbbi K...