Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
DİŞ HEKİMLERİ ŞAHİNBEY GEZİSİNDE

27.10.2017   1317
Facebook Paylaş
 
 
 


Gaziantep Diş Hekimleri Odası Üyeleri Şahinbey Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmet ve yatırımları yerinde görmek ve bilgilenmek amacıyla düzenlenen gezi turuna katılarak, çalışmaları yerinde gördü.

Şehreküstü bölgesinde yapılan sokak sağlıklaştırma ve Şehitler Caddesinde yapılan cephe yenileme çalışma alanında başlayan geziye katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çalışmalar hakkında Diş Hekimlerine bilgiler verdi.

İslam Bilim Tarihi Müzesi, Şehreküstü Konakları, Şıhcami çevresi, Pişirici Kasteli, Milli Mücadele Müzesi gezisi sonrası Belediye tarafından verilen yöresel yemekler ikram edildi.

Yeşilvadi Konutları, içerisinde 1 milyon 700 bin metrekare Türkiye’nin en büyük parkının yapıldığı Yeşilvadi Projesi ile devam eden gezide üyeler, tren gezisi ve dinazor parkı ziyareti,Kentsel dönüşüm alanları, Çamlıca konutları, Özdemirbey caddesi yol genişletme çalışması, Şahinbey Parkı Teleferik Gezisi ,Şahinbey Köy Pazarını  gezdi.

Diş Hekimleri Oda Başkanı Dt.Hasan Karabay, Cumartesi gün boyu süren gezinin ardından Belediye Başkanı ve Yetkililere teşekkür ederek “ Müzelerimizi gezdik,tarihimizi yerinde izledik. Özellikle mağaralarda Milli Mücadelenin ne şartlarda verildiğine tanık olduk.Zaman zaman hüzünlendik ,sonra da neşelendik.Üyelerimiz çok memnun kaldı.Kendi şehrimizde yapılanları yerinde görme imkanı bulduk,Eski yerleşim merkezlerinde düzenlenen restorasyonlar çok etkileyici”  dedi.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...