Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Dünyagöz Gaziantep 1 Yaşında

13.10.2017   958
Facebook Paylaş
 
 
 


Gazianteplilerin göz sağlığı konusundaki her türlü sorununa, kullandığı en son teknolojileri, uzman hekim kadrosu ve 5 yıldızlı otel konforundaki odalara sahip sağlık merkezi ile çözümler üretmek için kurulan Dünyagöz Gaziantep’in kuruluşunun birinci yıldönümü, personel ve doktorların katılımıyla gerçekleştirilen törende kutlandı.

2016 yılının Ekim ayında kurulan ve 1 senelik süreçte Gaziantep’te binlerce hastanın göz sağlığı konusunda yaşadığı problemlere gelişmiş çözümler üreten Dünyagöz Gaziantep, doktor ve personellerin katılımı ile gerçekleştirilen törende birinci kuruluş yıldönümünü kutladı. Kutlama sırasında bir konuşma yapan Dünyagöz Gaziantep Hastane Müdürü Yasemin Turunç, “Geçtiğimiz yıl açılışı gerçekleştirilen Dünyagöz Gaziantep ile birlikte, yüzlerce farklı tedavi yöntemi ve ileri teknolojiye sahip cihazlar ile hastalarımıza eksiksiz teşhis ve tedavi hizmetlerimizi Gaziantep bölgesine de taşıdık” dedi.

Geçen bir yıllık süreçte yapılan işlerden bahseden Turunç, “Sadece geçtiğimiz yıl, Gaziantep merkezimizde yaklaşık 20 bine hastanın göz sağlıklarına kavuşmasını sağladık. Hastalarımızın sorunlarına çözümler üretiyor olmak ve onların bizlerle ilgili yaptığı olumlu yorumları görmek; teşhis, tetkik ve tedavide istikrarla sürdürdüğümüz başarıların en büyük göstergesi. Gaziantep hastanemizde bizlerle olan medikal kadromuzdan poliklinik personelimize kadar tüm yol arkadaşlarımıza, değerli emekleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Göz sağlığı konusunda dünya standartlarında teşhis ve tedavi yöntemleri sunan Dünyagöz Gaziantep’in deneyimli hekim kadrosu; Başta Başhekimimiz   Op.Dr.Akgün Sayar değerli doktorlarımız Doç. Dr. Murat Aslankurt, Doç. Dr. Seydi Okumuş, Op. Dr. Osman Murat Aksoy ve Uzm. Dr. Hülya Arık gibi alanında uzman ve binlerce vaka tecrübesi olan hekimlerden oluşuyor.


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...