Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Op.Dr. Erdinç KURTOĞLU Hasta Kabulüne Başlamıştır...

26.09.2017   1200
Facebook Paylaş
 
 
 


Özel Düztepe Yaşam Hastanesi güçlü hekim kadrosuna yeni isimler ekleyerek, Gaziantep halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr.Erdinç Kurtoğlu, 1970 yılında Mersin’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı.Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamladı. Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Erdinç Kurtoğlu, mezuniyetten sonra sırayla, pratisyen hekim olarak Muş, Mersin ve Adana illerinde hastalarına sağlık hizmeti verdi. İhtisasını 2014 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı’nda yaparak’’ Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi olarak hastalarına hizmet vermeye başladı. 2014-2017 tarihleri arasında Kahramanmaraş Elbistan Devlet hastanesinde mecburi hizmet görevini yerine getirdi.

Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Opr.Dr.Erdinç Kurtoğlu; ’Özel Düztepe Yaşam Hastanesi bünyesinde hastalarıma hizmet vermekten ve Yaşam ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.''SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Basın Emekçisi arkadaşlarımız...

YERLİKAYA: “Gazetecilik” ise ç...

'10 Ocak Çalışan Gazeteciler G...

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜ...

Rektör Gür’den Çalışan Gazetec...

GAZİANTEP’de 5 gündür kayıp g...

CAHİT NAKIBOĞLU HASTANEYE KA...

Taşeronların kadro geçişi düze...

Münir Özkul 93 yaşında hayatın...

Devren satılık bebek ve çocuk ...

Doktordan satılık prestijli ha...

Dr. Kureyş Bozkurt’ un eşi vef...

KUTNU ÜRÜNLERİ MAĞAZASI KUTNİA...

YILBAŞINDA NASIL BESLENMELİYİZ...