Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Op.Dr. Erdinç KURTOĞLU Hasta Kabulüne Başlamıştır...

26.09.2017   1962
Facebook Paylaş
 
 
 


Özel Düztepe Yaşam Hastanesi güçlü hekim kadrosuna yeni isimler ekleyerek, Gaziantep halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermeye devam ediyor.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr.Erdinç Kurtoğlu, 1970 yılında Mersin’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı.Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamladı. Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Erdinç Kurtoğlu, mezuniyetten sonra sırayla, pratisyen hekim olarak Muş, Mersin ve Adana illerinde hastalarına sağlık hizmeti verdi. İhtisasını 2014 yılında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı’nda yaparak’’ Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi olarak hastalarına hizmet vermeye başladı. 2014-2017 tarihleri arasında Kahramanmaraş Elbistan Devlet hastanesinde mecburi hizmet görevini yerine getirdi.

Beyin Omurilik ve Sinir Cerrahisi Opr.Dr.Erdinç Kurtoğlu; ’Özel Düztepe Yaşam Hastanesi bünyesinde hastalarıma hizmet vermekten ve Yaşam ailesinin bir ferdi olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi.''Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...