Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı OP. DR. DAVUT UÇAR Sev Amerikan Hastanesi’nde Hasta Kabulüne Başladı.

19.09.2017   2342
Facebook Paylaş
 
 
 


Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı  Opr.Dr. Davut Uçar,1964 yılında Gaziantep'te  doğdu. Evli ve iki çocuk babası.  İlk ,Orta ve Lise öğrenimini ''Gaziantep'de tamamladı. Tıp Eğitimine Adana Çukurova Üniversitesinde başlayan Dr. Uçar,1990 yılında mezun oldu. Beyin  ve Sinir Cerrahisi Uzmanı  Opr.Dr. Davut Uçar, Mezuniyetten hemen sonra Ağrı ve Çanakkale'de pratisyen hekim olarak hastalarına  hizmet verdi.

 

Gaziantep Sağlık müdürlüğünde şube ve Sağlık müdür mavinliği görevlerinde bulunan Dr. Uçar, 2002 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma hastanesinde ihtisasını tamamladı.  İhtisasından sonra Şanlıurfa 500 yataklı Eğitim ve Araştırma hastanesinde 4 yıl  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı ve başhekim olarak  görev aldı. 

 

 Dr. Uçar, 2006-2011 tarihlerinde 25 Aralık Devlet Hastanesi, 2011-2013 Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi, 2013 -2014 Özel Hastane, 2014-2017 Adıyaman Eğitim ve Araştırma hastanelerinde hastalarına sağlık hizmeti verdi. 

 

Sev Amerikan Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başlamış olmaktan dolayı çok mutluyum ve uzun bir aradan sonra tekrar Gaziantep'e döndüğüm içinde çok heyecanlıyım dedi. Çok sayıda Makele ve Posteri bulunan Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı  Opr.Dr. Davut Uçar, Ağrı tedavisine yönelik Medikal hipnoz eğitimlerine katıldığını belirtti.


Gazeteci Ökkeş Sabah'a bıçakl...

Ecz. Metin Uğur KOÇUM'un ANNE...

Arama köpekleri kanser teşhisi...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ K...

14 MART ÇALIŞANLARIN HAKLARINI...

Estereal 3.yılını görkemli bir...

Gaziantep Sağlık İş Adamları ...

Döner sermaye isyanı!...

Dr.İlker Parmaksız’ın BABASI...

DÜNYA SAĞLIK SİSTEMLERİ ATÖLYE...

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ...

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE DÜNYA K...

GAÜN'de 8 Mart Dünya Kadınlar ...

HEKİMLERE SAYGI FOTOĞRAF SERGİ...

SAĞLIKLI NESİL, SAĞLIKLI GELEC...