Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
NCR İnternational Hospital’de BAŞARILI OPERASYON

23.08.2017   1484
Facebook Paylaş
 
 
 


Şanlıurfa’da geçirdiği trafik kazasında boynu kırılan ve omuriliğindeki zedelenme nedeni ile kollarında güçsüzlük ortaya çıkan Ambulans Şoförü Kerim Çalışkan NCR İnternational Hospital’de tedavi edildi.

 

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Murat Uğur, kaza sonucu boyun omurlarında kırık ve iki taraflı çıkık oluşan hastanın birkaç ameliyat geçirdikten sonra sağlığına kavuştuğunu ve hayatının geri kalanını sakat geçirmek zorunda kalmayacağı için çok şanslı olduğunu söyledi.

 

Yapılan titiz çalışma ile adeta yeniden doğduğunu anlatan Ambulans Şoförü Kerim Çalışkan ise şöyle konuştu: “Başta doktorum olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Çok ağır bir trafik kazası idi. Üst üste ameliyatlar geçirdim. Çok şükür şu anda kendimi iyi hissediyorum. Yürüyebiliyorum kendi ihtiyaçlarımı kolayca görebiliyorum. Kolumda güçsüzlük vardı o da düzeldi çok şükür. Bugün de müjdeli haberi aldık. Doktorumun izni ile hastaneden ayrılıyorum. Bu zorlu süreçte bir an olsun yanımdan ayrılmayan NCR Hastanesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 

NCR İnternational Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Neccar’da başarı ile sonuçlanan tedavi süreci nedeni ile Op. Dr. Murat Uğur ve ekibini tebrik etti. 

 

NCR İnternational Hospital’de travma cerrahisi alanında özverili çalışmalara imza atıldığını ifade eden Neccar, tüm branşlarda olduğu gibi Beyin ve Sinir Cerrahisi alanında da kritik seviyedeki vakalara müdahale edilebilecek teknolojik yeterliliklere sahip olunduğunu bu kazanımların hekim deneyimi ile buluşması ile böylesine yüz güldüren sonuçların ortaya çıktığını söyledi.


5 yaşındaki kız çocuğuna cinse...

Gaziantep’te iş adamlarına FET...

Kryolan Gaziantep’te açıldı......

Bakan Gül’den Afrin Gazilerin...

Güzellik Sırlarımızda Bağırsa...

Efsane doktor 'Kolsuz Agop' ha...

İki yeni uzmanlık geliyor...

Gaziantep'te otomobile silahlı...

Ali UZUNASLAN vefat etmiştir...

En karizmatik fotoğrafım!...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÖZEL İNDİ...

ARİŞ PIRLANTA İLE ANLAT ONA Hİ...

Sevgililer Gününe Özel İNDİRİ...

HEMATOLOJİ(Erişkin) BÖLÜMÜ HİZ...

Hekimlerin Malpraktis (Tıbbi K...