Anasayfaya Dön
Bize Yazın
Video Galeri
Facebook
Twitter
Instagram

 
EMEL ECZANESİ AÇILDI

27.07.2017   4195
Facebook Paylaş
 
 
 


Ecz. Yağmur Bircan Güler, Defa Life Hospital civarında, yoğun davetlilerin katılımı ile ECZANE açmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Emel eczanesinin açılış kurdelesini 8.Bölge Gaziantep Eczacı Odası Başkanı Ecz. İrfan Demirci, Defa Life Hospital Başhekim Dr. Ulaş Yanık, Sanko Hastanesi Yöneticilerinden Orhan Ahi ve Ecz. Yağmur Bircan Güler beraber kestiler. 8.Bölge Eczacı Odası Başkanı Ecz. İrfan Demirci, yaptığı açılış konuşmasında Ecz.Yağmur Bircan Güler’e meslek hayatında başarılar diledi. 

 

Çok sayıda eczacı ve doktorların katıldığı açılışta Eczane sahibi Ecz. Yağmur Bircan Güler duygularını belirtti. ”Halk sağlığını koruma ve tedavinin temel taşlarından biri olan eczanelerin önemi ve değerini bugün sayenizde bir kez daha öğrendim dedi. 4,5 yıllık Özel Sanko Hastanesindeki mesul müdürlük ve 5 aylık Üniversite Özden Eczanesindeki ikinci eczacılık  deneyimlerimden sonra mesleğimi icra etmeye kendi eczanemde devam etme kararı aldım.

 

Ecz. Yağmur Bircan Güler; En başta eşime, aileme ve yakın arkadaşlarıma daha sonra bugün yanımda olan, tebriklerini ileten tüm meslektaşlarıma ve dostlarıma, beni destekledikleri bugünümü daha da güzelleştirdikleri için sonsuz teşekkür ediyorum. Eczanemiz ilaç, ilaç dışı takviyeler, kişisel bakım ve dermokozmetik gibi ihtiyaçları karşılamak ve danışmanlık yapmak üzere hizmete girmiştir, umarım hayırlı ve uğurlu olur.”


KÖTÜ UYGULAMA SİGORTANIZI DEVA...

ÇOCUKLARI EĞLENDİREN UYGULAMA...

VEREMSİZ BİR TÜRKİYE...

Uzm.Dr. Mehmet Şenol Vefat e...

Prof. Dr. Avni Gökalp ‘ın anne...

Isparta'da askeri eğitim uçağı...

DİŞHEKİMİ MİKAİL ÖZMARTI'NIN ...

ÇOK ACI KAYIP......

Ecz. İrfan Karakullukçu’nun ...

Dr. Mehmet Tamer TUNCER’in A...

Kapatılan Zirve Üniversitesi T...

Abdurrahim KİREMİTÇİ vefat etm...

YENİ KHK BU SABAH YAYINLANDI! ...

SURİYELİ HASTALARDAN ONAM NASI...

Spinal Müsküler Atrofi (SMA)...